• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Відповіді на запитання

Технологія каркасного будівництва - досить інноваційний вид зведення будівель, який користується останнім часом все більшою популярністю. Багато молодих сімей змінюють цегляні стіни на дерев'яні по причині їх екологічності, енергоефективності та доступності.

Але, незважаючи на зростаючу популярність, багато українців скептично ставляться до західних технологій, і тому з'являється багато помилкових трактувань того чи іншого процесу.

В даному розділі ми спробуємо розвіяти існуючі міфи, обґрунтувати невірність інтерпретацій і відповісти на всі питання наших клієнтів.

Відповіді на такі питання: "Як побудувати каркасний будинок?", "Що впливає на міцність і довговічність будинку?", "Чому каркасні будинки краще цегляних", "Коли краще будувати будинок?", "Які терміни будівництва?",- нададуть експерти компанії - технічні фахівці і професійні будівельники.

Задати питання ви можете цілодобово, будь-яким способом - надіславши нам листа, зателефонувавши експертам, скориставшись "Онлайн допомогою", кнопкою "Поставити питання" внизу сторінки і в довільній формі.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, яке вас цікавить, будь ласка, зв'яжіться з фахівцем нашої компанії будь-яким зручним для вас способом!

Поради фахівців по каркасному будівництву

Якщо я замовлю у вас зведення будинку, чи обійдеться мені це дешевше ніж у ваших конкурентів?

Так, зведення будинку у нас вам обійдеться дешевше.
Причини:
 • ми працюємо без залучення субпідрядних організацій;
 • монтажні роботи здійснюють власні будівельні бригади;
 • компанія ЄвроХауз володіє власними виробничими потужностями;
 • 8 років ми працюємо з сертифікованими дилерами, база наших постачальників налічує понад 30 компаній-партнерів.

Скільки часу займає будівництво будинку?

Будівництво дому за каркасною технологією займає 2-3 місяці. На терміни зведення впливає: структура ґрунту, стан ділянки, необхідність проведення геодезичних і геологічних робіт, тип фундаменту, складність обраного проекту, надання додаткових послуг: ландшафтний дизайн, монтаж сучасних комунікаційних систем та інше.

В середньому, зведення будинку, площею 100м2 бригадою в складі від 2 до 4 осіб у комплектації «Стандарт» займає близько 2 місяців.

Яку суму потрібно сплачувати відразу?

Оплата здійснюється поетапно, згідно з етапами фінансування, прописаних в Договорі. Перший внесок сплачується в день підписання Договору на будівництво або протягом 3 банківських днів після підписання Договору. Крім цього, компанія ЄвроХауз надає нову для ринку каркасного будівництва послугу - розстрочку на оплату будинку.

Що вам потрібно від замовника для будівництва?

Для зведення будинку мрії нашого клієнта, ми просимо його забезпечити нашим будівельним бригадам доступ до електромережі, водопостачання; облаштувати в'їзд / виїзд великогабаритного транспорту та побутове приміщення для проживання бригади з 2-4 чоловік.

У разі якщо замовник не може забезпечити вказані умови, компанія ЄвроХауз організовує роботи по їх забезпеченню самостійно: доставить генератор і необхідну кількість бочок з водою, облаштує вагончик для проживання і проведе необхідні для роботи комунікації.

Які документи я підписую?

Узгодивши всі будівельні нюанси (що стосуються архітектурного проекту, термінів, технологій, матеріалів, необхідності проведення додаткових робіт або надання послуг), ви підписуєте:

 • ескізний проект;
 • договір на поставку домокомплекту (відповідно до обраної цінової категорії);
 • накладну про доставку домокомплекту;
 • договір на монтажно-будівельні роботи;
 • акти прийому-здачі робіт (на кожному етапі співробітництва).

Чи можна будувати взимку?

Каркасне будівництво - це єдиний вид зведення будівель, що дозволяє здійснювати весь цикл робіт в будь-яку пору року, навіть взимку.

Переваги зимового будівництва:

 • пиломатеріали взимку чудово протистоять згубному впливу вологи;
 • оздоблювальні будівельні матеріали взимку значно дешевші (як то кажуть, «Не сезон»).

Компанія ЄвроХауз використовує в будівництві фундаментів бетон з додаванням ПМД - протиморозних добавок до -15 С. Також ми пропонуємо пристрій свайно-гвинтового фундаменту, для якого немає температурних обмежень.

А чи правда, що каркасні будинки більш пожежонебезпечні, ніж цегляні?

Ні, це твердження є хибним. Так як несуча конструкція будинку - дерев'яні балки, обробляються спеціальними захисними засобами, які забезпечують пожежну безпеку житла - деревина не горить і не буде підтримувати горіння, а може лише обвуглитися в разі пожежі. Також всередині стін укладається негорючий базальтовий утеплювач (виготовлений з кам'яної породи) - ТМ ROCKWOOL.

Чи легко гризунам потрапити в будинок, який побудований за каркасною технологією?

Ні!

Працюючи на ринку України 8 років, фахівці компанії зіткнулися з різного роду ситуаціями, які властиві не тільки при будівництві та подальшій експлуатації каркасного будинку, але і цегельного, дерев'яного та інших. Знаючи про можливість виникнення різних тонкощів, фахівці компанії ще на етапі виробництва каркасу попереджають їх і, наприклад, забезпечують захист будинку від природних шкідників (жуків, гризунів і грибків) - за допомогою обробки складових стін каркасного будинку засобами біозахисту.

У каркасних будівлях низька шумоізоляція стін і перекриттів.

Дане твердження є міфом.

Дотримуючись норматив каркасної технології, професійні будівельники в зовнішні стіни закладають базальтовий утеплювач товщиною 15 см і 10 см мінерального утеплювача в міжповерхові перекриття. Застосовують даний будівельний матеріал тому, що він володіє бездоганними шумопоглинаючими властивостями.

Крім цього, для забезпечення 100% шумоізоляції в будинку в перекриття укладається кварцовий пісок. Даний засіб використовується тільки за бажанням клієнта.

Який термін служби каркасного будинку?

При дотриманні технології, нормативів і стандартів будівництва каркасний будинок здатний «простояти» від 50 до 100 років. По закінченню цього терміну буде необхідно провести невеликий ремонт:

 • замінити базальтовий утеплювач;
 • освіжити внутрішню / зовнішню обробку.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод