• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Каркасні будинки

Дізнатись ціну на Каркасні будинки
Детальніше

SIP-будинки

Дізнатись ціну на Будинки із SIP-панелей
Детальніше

Будинки з цегли

Дізнатись ціну на Будинки з цегли
Детальніше

Будинки з газоблоку

Дізнатись ціну на Будинки з газоблоку
Детальніше

Калькулятор будинку

Подивитись Калькулятор будинку
Детальніше

Ціна на готові будинки і домокомплекти. Чим визначається вартість каркасного будівництва

Ціна на будівництво каркасних будинків, як і ціна самих домокомплектів, залежить від особливостей каркасної технології. Ключовими факторами у визначенні ціни каркасних будинків виступають полегшений фундамент і наявність стандартних стінових елементів з використанням утеплювачів.

Найчастіше до 25% ціни класичного цегляного будинку визначається його потужним фундаментом. У випадку з каркасним будівництвом немає необхідності в зведенні такої солідної конструкції. Завдяки невисокій вазі матеріалів, стіна каркасного будинку в 15 разів легше цегельної стіни, в 6 разів легше стіни з піно-і газобетону і в 4 рази легше стіни з дерева. Для зведення каркасного будинку достатньо недорогого стрічкового фундаменту полегшеного типу.

Економія на фундаменті - не єдиний фактор, що визначає зниження ціни каркасного домокомплекту. Основну масу каркасної стіни становить утеплювач. При цьому, для забезпечення надійної теплоізоляції цегляну стіну роблять в 2 рази товщою, ніж каркасну. Тому 1 м2 каркасної стіни виходить на порядок дешевше стін із цегли, комірчастого бетону і бруса. Найдорожчий матеріал в даному випадку - деревина каркаса, але і її потрібно в 5-10 разів менше, ніж для зрубу.

Потрібно розуміти і те, що запропоновані варіанти домокомплектів теж істотно відрізняються ціною. Вони діляться на три категорії, які різні за ступенем готовності каркасного будинку.

Ціна домокомплекту «Базовий»

В даному випадку вартість домокомплекту визначається складанням каркасу при наявності вже готового фундаменту. В ціну базового каркасного будинку входить:

 • розробка ескізного проекту;
 • зведення несучих стін і внутрішніх перегородок з гідроізоляцією каркаса;
 • монтаж перекриттів і облаштування чорнової підлоги 2-го поверху;
 • облаштування даху без покрівельного покриття.

Ціна домокомлекта «Оптима»

Тут у вартість каркасного будинку входить весь перелік попереднього варіанту, а також додаткові роботи і матеріали. Цей варіант можна вважати оптимальним за ціновою пропозицією будівництва каркасного будинку під обробку. Ціну в даному випадку визначають такі додаткові позиції:

 • облаштування стрічкового фундаменту і стяжка підлоги 1-го поверху;
 • звуко- і теплоізоляція даху і перекриттів, а також стін і перегородок (для каркасної технології);
 • установка вікон, вхідних і балконних дверей;
 • укладання покрівлі (метало або бітумна черепиця).

Ціна готового будинку «Стандарт»

Кращий варіант дому під чистову обробку включає в себе розширений перелік позицій по облаштуванню каркасної будівлі. Для того, щоб заселитися в будинок, потрібно буде виконати лише індивідуальну фінішну обробку приміщень і облаштування устаткування (радіатори, сантехніка, електроприлади). Ціна готового будинку визначається такими додатковими позиціями:

 • 3-D візуалізація ескізного проекту;
 • розводка електрики, водопостачання і опалення;
 • зовнішнє оздоблення фасаду;
 • чорнова обробка стін і стелі гіпсокартоном або дерев'яною вагонкою.

Чи можна зменшити ціну каркасного будинку?

Ціну на будівництво каркасного будинку можна зменшити шляхом оптимізації проекту. Для цього він повинен бути менш складним, з меншою кількістю перегородок і великим об'ємом відкритого простору. Каркас дозволяє створювати великі простори, влаштовувати широкі вікна, так що навіть при маленькій площі дарує відчуття простору.

Здешевлює ціну готового будинку також зведення мансардного поверху замість двох повноцінних поверхів, використання нескладних типів покрівлі (оптимальна - стандартна двосхила покрівля з кутом ухилу 35 °), зниження висоти першого поверху з 2,8 м до 2,5 м або 2,6 м та інші прийоми.

Крім того, для будівництва та оздоблення можна використовувати дешевші матеріали. Наприклад, при обробці фасаду штукатурку «Короїд» можна замінити пластиковим сайдингом або дерев'яним фальш-брусом, замість бітумної черепиці можна використовувати металочерепицю і т. д. Зекономлені кошти раціонально витратити на більш якісне наповнення будинку - вікна, інженерію, сучасні енергоефективні рішення та інше.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод