• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

05 лютого 2021 Статті

Как построить дом мечты без ошибок

Процес будівництва будинку включає в себе багато нюансів. Може здатися, що їх безліч і врахувати всі неможливо. А завжди хочеться, побудувати будинок так, щоб ні про що потім не шкодувати - не спотикатися на сходах, не мерзнути взимку в спробі заощадити, не скаржитись з незручним плануванням. Щоб допомогти вам звернути увагу на найважливіші моменти, ми зібрали ряд рекомендацій, на які варто звернути увагу при плануванні будинку і виборі будівельної компанії.

Підготовчий етап

Підготовчий етап до будівництва будинку, не менш важливий, ніж сам процес його зведення. Помилки на даному етапі можуть вплинути на комфортність вашого майбутнього будинку, планування ділянки. Уникнути багатьох помилок вам допоможе досвід наших консультантів і профільних фахівців EuroHouse.

Вибір земельної ділянки

У компанії з продажу земельних ділянок не завжди є коректна інформація про підведені інженерні комунікації. Важливо уточнювати ці моменти якомога раніше.

Для адаптації фундаменту типового проекту будинку під вашу ділянку ми рекомендуємо замовити геологічні дослідження, які дадуть розуміння глибини ґрунтових вод на ділянці і складу ґрунту.

Купуючи ділянку на схилі, потрібно розуміти, що потрібно спорудження підпірних стінок, а в кінцевому підсумку це позначиться на загальний кошторис будівництва.

Не варто думати, що ділянка з частково зведеною спорудою зможе полегшити процес. Зведення можуть бути виконані неналежним чином, з неякісного матеріалу, а проект будинку необхідно адаптувати під існуючий фундамент.

Бюджет і витрати

Практично завжди бажання заощадити призводить до збільшення кінцевої вартості будинку. Багато клієнтів, які спробували почати проект будівництва без докладного кошторисного розрахунку, за фактом можуть переплатити за матеріали. Бажання заощадити має місце бути, але ми не рекомендуємо це робити за рахунок інженерного забезпечення.

Як вибрати проект?

Типовий проект краще купувати у компанії з досвідом і прикладом реалізації проекту. Дизайн проект внутрішнього оздоблення будинку ми рекомендуємо замовити завчасно. Така візуалізація допоможе вам краще розуміти кінцеві результат, а значить краще контролювати процес.

Важливо пам'ятати, що 2-х поверховий будинок компактніше, тому витрати на фундаментні та покрівельні роботи менше, а тепловтрати такого споруди нижче, ніж у одноповерхових будівель.

Як вибрати хорошого підрядника?

Щоб уникнути проблем з будівельними компаніями, ми завжди пропонуємо укладати договір і вказувати в ньому перелік всіх робіт, терміни, оплату і штрафні санкції в разі невиконання умов договору. При виборі компанії-забудовника просіть сертифікати, портфоліо та рекомендації.

Хочете перестрахуватися? Саме з цієї причини ми завжди наймаємо службу технагляду як незалежну особу. Вони прогарантують, щоб ваш будинок зводився згідно з будівельними нормами.

Будівництво

Від міцності і надійності фундаменту залежить термін служби будинку. Якщо хочете заощадити, не робіть повноцінний цокольний поверх. Краще виконати напівпідвал або плитний фундамент. Будь-які відхилення від проекту на даному етапі при влаштуванні фундаменту можуть вимагати від вас додаткових витрат на покупку будівельних матеріалів і робіт.

Найбільш швидкобудуюємі і бюджетні споруди каркасного типу, але очевидно, що цегляний будинок більш довговічний, теплий і комфортний для життя.

Багато власників будинків зійшлися на думці, що при виборі конфігурації даху перевагу варто віддати більш простим двосхилим конструкціям. Чим більше на даху зчленувань і зламів, тим більша ймовірність, що вона буде вимагати ремонту в майбутньому. Обов'язково використовуйте снігоутримувачі навіть на дахах з невеликим ухилом.

Досвідчені будівельні компанії рекомендують все «мокрі» оздоблювальні роботи всередині будинку проводити у теплу пору року. Тоді вам гарантований природний захист від вогкості, грибка і цвілі.

Розводку електричних мереж і розстановку розеток варто планувати з урахуванням призначення приміщення і майбутніх меблів, щоб потім не довелося зривати нову обробку і додавати мережі і розетки. Щоб ви мали можливість знеструмлювати весь будинок, встановлюйте рубильники і автомати за межами будинку. Необхідно заздалегідь будуєте проводку для освітлення фасаду будинку і території ділянки.

Прокладку інженерних комунікацій в штробах краще робити до виконання фінішної обробки стін. Ще на етапі проектування варто передбачити теплі підлоги в тих приміщеннях, де це особливо необхідно, а також систему кондиціонування всього будинку.

Впевнені, що ці поради вам знадобляться, але ми рекомендуємо відповідально до питання вибору компанії-забудовника, і покластися на її досвід. Так як будівництво будинку процес комплексний і багатогранний. А виправлення допущених помилок найчастіше дорогий питання.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод