• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Проектування заводів, фабрик та інших промислових будівель

У певному сенсі проектування підприємств - заводів, цехів та інших виробничих об'єктів - це вищий пілотаж промислового проектування, в якому перевіряється рівень кваліфікації конструкторів та архітекторів. Адже в готовому проекті промислового об'єкта необхідно врахувати і норми охорони праці й безпеки робітників, і особливості технологічного процесу, і вимоги до рентабельності виробництва

zavod min

Залишити заявку

Проектування заводу - це комплексна задача, яка може включати в себе підготовку проекта відразу декількох будівель різного призначення. Крім безпосередньо проектування виробничого приміщення, наприклад, основного, допоміжного або обслуговуючого цеху, мова може йти про проектування та будівництво примикаючих будівель.

До переліку робіт з проектування заводів зазвичай відносять:

 • проектування виробничого простору, який частіше за все являє собою об'ємне загальне приміщення з обладнанням, не поділене перегородками на кімнати і кабінети;
 • проектування пов'язаних з цехом складів, необхідних для зберігання сировини і готової продукції заводу;
 • проектування адміністративних, господарських і побутових споруд, які будуть використані персоналом промислового підприємства;
 • проектування інженерних об'єктів, таких як котельні або трансформаторні підстанції, необхідні для забезпечення надійної роботи заводу або фабрики.

Вимоги до проектування заводів

Незважаючи на те, що на території України є достатньо порожніх і простоюючих заводів й інших виробничих потужностей, які можна перепрофілювати під потреби нового підприємства, у багатьох випадках раціональніше замовляти розробку нового проекту заводу. Причин на користь такого рішення - декілька.

Перш за все, варто відзначити, що існуючі заводи й інші виробничі потужності в багатьох сенсах морально і технологічно застаріли. Так, наявні проекти заводів старої радянської забудови не відповідають сучасним нормам енергоефективності будівель, що негативно позначається на рентабельності виробництва. Несучі конструкції існуючих промислових об'єктів можуть мати знос і значні пошкодження, а об'ємно-планувальні та інженерно-технічні рішення наявних заводів і промислових будівель не завжди дають можливість впровадити сучасні лінії автоматизації виробництва.

У подібній ситуації фахівці АБ EURO HOUSE готові в оптимальні терміни розробити новий проект заводу або окремого виробничого цеху з урахуванням всіх економічних, технологічних й експлуатаційних норм, вимог і побажань замовника.

manufacture min

Типи промислового проектування

Чималий досвід проектування промислових, адміністративних і громадських будівель дає можливість нашим архітекторам, конструкторам й інженерам врахувати в розробці проекту заводу особливості технологічного процесу і приналежність підприємства до тієї чи іншої галузі промисловості.

У загальному випадку мова може йти про реалізацію таких завдань, як:

 • проектування підприємств легкої промисловості, наприклад швейної або трикотажної фабрики;
 • проектування машинобудівного заводу або цеху;
 • проектування підприємств деревообробної або лісової промисловості;
 • проектування заводу харчової промисловості - цукрового або молочного заводу, хлібокомбінату і т.д.
 • проектування об'єктів хімічної та нафтохімічної промисловості;
 • проектування підприємств, що займаються виготовленням будматеріалів, наприклад, цементного або цегельного заводів і т.д.
Залишити заявку

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод