• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

 • Головна
 • Проектування індивідуальних житлових будинків і заміських котеджів

Проектування індивідуальних житлових будинків і заміських котеджів

Значна частина індивідуальних житлових будинків і заміських котеджів зводиться на основі типових проектів. Але в деяких ситуаціях використання типового проекту не представляється можливим, і забудовники вдаються до послуги індивідуального проектування житлового будинку. У чому ж особливості і переваги проектування будинків за індивідуальним методом?

proektirovanie kottedzhej min

Залишити заявку

Потрібно розуміти, що при використанні типового проекту, ви завжди обмежені в можливостях його доопрацювання і поліпшення. З одного боку перелік допустимих змін проекту обмежений, а з іншого навіть мінімальне коригування типового проекту тягне за собою переробку всієї документації і фактично є окремим випадком індивідуального проектування заміського будинку.

Тому в разі, якщо заздалегідь передбачаються суттєві зміни в типовому проекті, краще відразу звернутися до індивідуального проектування, і отримати житловий будинок, який цілком відповідає вимогам замовника та умов ділянки.

Коли віддається перевага індивідуальному проектуванню заміського будинку

Іноді взагалі немає сенсу витрачати час на вибір типового проекту, а відразу перейти до індивідуального проектування будинку. В першу чергу мова йде про такі ситуації, як:

 • проектування великого будинку. Практично всі типові проекти мають загальну площу менше 300 м2. Звичайно, типовий проект можна збільшити, але набагато раціональніше буде відразу звернутися до індивідуального проектування житлового будинку;
 • проектування будинку на складній ділянці. Типовий проект навряд чи вийде розташувати на вузькій, маленькій, рельєфній або похилій ділянці. Це завдання для реалізації індивідуального підходу;
 • проектування енергоефективного будинку. Більшість типових проектів відповідають українським вимогам і нормам проектування житлових споруд, тоді як для проектування, наприклад енергозберігаючого будинку з нульовим енергоспоживанням, потрібно орієнтуватися на європейські і міжнародні норми;
 • проектування ексклюзивного будинку. Типові проекти не враховують особливі потреби і побажання людей. Тому будинки з нестандартним плануванням і специфічними приміщеннями, такими як майстерня митця, закритий басейн або кімната для людини з обмеженими фізичними можливостями, доводиться проектувати індивідуально.

Аналогічно в індивідуальному проектуванні мають потребу будинки, особливим чином вписані в ландшафт, зблоковані будівлі або будинки з нестандартних матеріалів.

proektirovanie domov min

Як відбувається індивідуальне проектування будинку

Суть індивідуального проектування житлового будинку в максимально тісній співпраці замовника з архітекторами, конструкторами та інженерами проектного бюро, яке неможливо без побудови довірчих відносин.

Звернувшись до АБ EURO HOUSE для розробки проекту індивідуального житлового будинку, ви отримаєте грамотний і професійний підхід, який допоможе створити проект будівлі з урахуванням всіх вимог і норм проектування, а також побажань і переваг замовника та членів його сім'ї.

Залежно від використання тих чи інших конструктивних рішень або будівельних матеріалів завжди можна змінити проект з урахуванням необхідного рівня комфорту та естетичного образу будівлі, витрат на будівництво та обслуговування будинку, а також способу життя і складу сім'ї майбутнього домовласника.

Завдання архітектора з'ясувати в неформальному діалозі вподобання замовника до початку робіт над проектом. Проте, відповісти для себе на ключові питання по індивідуальному проектуванню заміського будинку варто заздалегідь. Ось короткий список питань.

 • Скільки поверхів буде в будинку, і чи буде мансардний поверх?
 • Чи буде в будинку підвал або цокольний поверх? А гараж?
 • Скільки в будинку буде мешканців і відповідно кімнат?
 • Яка буде площа приміщень і всього будинку?
 • Як буде розташований будинок на ділянці? Куди будуть виходити двері і вікна?
 • Чи будуть в будинку додаткові споруди - тераси, веранди, балкони і т.д.?
 • Чи будуть використані індивідуальні рішення в області дизайну? Які?
 • Чи буде будинок енергоефективним і чи буде застосовуватися альтернативна енергетика?

Звичайно, індивідуальне проектування житлового будинку не буде дешевшим придбання типового проекту, проте подібний підхід може окупитися більш економною експлуатацією будівлі і раціональним використанням будівельних матеріалів.

Залишити заявку

 

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

 

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод