• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Проектування готелів, готельних комплексів, мотелів

В останні роки курорти і міста України стають перспективним туристичним напрямком і для внутрішніх туристів, і для зарубіжних мандрівників, яких приваблює недорогий відпочинок. У цій ситуації в Україні зростає необхідність сучасного будівництва та проектування готелей різного розміру

hotel min

Залишити заявку

З огляду на часто досить посередній сервіс, характерний для багатьох технічно і морально застарілих готелів України, ми рекомендуємо свідомо висувати завищені вимоги до проекту вашого закладу.

У будь-якому випадку сучасний готель повинен не тільки відповідати чинним українським нормам проектування готелів, але і відповідати міжнародним стандартам якості. Саме тому профільні фахівці АБ EURO HOUSE звертаються до досвіду міжнародних готельних мереж, і орієнтується на консультації успішних готельєрів, що допомагає, в тому числі, забезпечити рентабельність майбутнього закладу.

Специфіка і норми проектування готелів

Міжнародні стандарти будівництва і проектування готелів передбачають початкову відповідність проекту готельного комплексу одній з категорій сучасної 5-зіркової системи класифікації готелів (від однієї до п'яти зірок в порядку збільшення рівня комфорту).

Всі типи сучасних готелів незалежно від зірковості поділяються за призначенням, місткістю, поверховістю й іншими параметрами. Наприклад, в залежності від популярності туристичного напрямку, бюджету інвестора та інших факторів має сенс розглядати можливість проектування готелів малої (до 100 місць), середньої (від 100 до 500 місць) та великої місткості (понад 500 місць).

Адміністративні, службово-господарські та суспільно-розважальні частини готелю можуть бути об'єднані з житловими частинами готельного комплексу в одній будівлі або розташовуватися окремо - в пов'язаних корпусах або в різних спорудах. Тому в залежності від реалізації об'ємно-планувальної структури готелю можливе скорочення або розподіл площ забудови, об'єднання різних функціональних зон, використання найбільш оптимальних в тому чи іншому випадку конструктивних схем і будматеріалів.

otel min

Проектування основних типів готелей

Коли всі основні параметри майбутнього проекту готелю визначені й узгоджені основні тези технічного завдання, можна замовляти підготовку повного комплекту проектних документів (ескізний проект, робочий проект з архітектурно-будівельним та інженерним розділами, кошторис будівництва, 3D-візуалізація й інша документація).

В залежності від побажань замовника фахівці АБ EURO HOUSE можуть взятися за:

 • проектування громадських готелів, розрахованих на будівництво в ділових центрах великих міст зі зручним розташуванням неподалік від вокзалів або аеропортів, адміністративних будівель або культурних пам'яток;
 • проектування бізнес, конгрес- і конференц-готелів, які розраховані в першу чергу на організацію корпоративних і міжнародних конференцій, ділових зустрічей та переговорів;
 • проектування туристичних готелів, розрахованих на організацію активного відпочинку в найпопулярніших туристичних напрямках (гірськолижний спорт, пішохідний, водний і велосипедний туризм і т.д.);
 • проектування курортних готелів, які орієнтовані на будівництво в зоні відпочинку (морське узбережжя, бальнеологічні курорти, природно-рекреаційні зони і т.д.) і передбачають забезпечення всього комплексу послуг з організації відпочинку або лікування;
 • проектування невеликих кемпінгів і мотелів, розрахованих на автотуризм, які надають широкі можливості самообслуговування й автосервісу.

У будь-якому з цих варіантів готель є громадським місцем, де можливе велике скупчення людей. Тому значна увага при підготовці проекту повинна приділятися проектуванню інженерних систем і рішень в сфері безпеки (в тому числі пожежної безпеки).

Залишити заявку

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод