• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

 • Головна
 • Проектування багатоквартирних будинків

Проектування багатоквартирних житлових будинків

В залежності від планованої поверховості будівлі і цілей замовників, проектування багатоквартирного житлового будинку може бути і комерційним підрядним проектом, і розширеним варіантом індивідуального проектування за запитом кількох співвласників. І в тому, і в іншому випадку конструктори й архітектори АБ EURO HOUSE готові виконати весь цикл робіт з архітектурного та інженерного проектування як самого будинку, так і прилеглих територій

flat min

Залишити заявку

Існує два основні підходи до будівництва і проектування багатоквартирних будинків, які відрізняються рівнем інвестицій. Йдеться про такі завдання, як:

 • проектування малоповерхових житлових будинків і комплексів, які можуть бути представлені найпростішими зблокованими будинками на 2 сім'ї - дуплексами, а також малоповерховими багатосекційними будинками - таунхаусами. Цей варіант будівництва багатоквартирних житлових будинків дуже популярний на Заході, і набуває все більшого поширення приміської забудови українських мегаполісів;
 • проектування багатоповерхових житлових будинків з набором квартир різного планування і площі, розрахованих на власників з різним рівнем доходу і складом сім'ї - класичний варіант будівництва будинків у міській забудові. У разі багатоповерхового будівництва проект повинен пройти державну експертизу і незалежну експертну оцінку на предмет можливих ризиків і рентабельності будівництва.

Проектування малоповерхових багатоквартирних житлових будинків

В останні роки все більшою популярністю стало користуватися придбання заміської ділянки землі кількома власниками та оформлення її у колективну власність. Такий підхід дозволяє спроектувати і побудувати на ділянці зблокований або багатосекційний багатоквартирний житловий будинок з виділенням кожному власнику своєї ділянки землі.

Спільне проектування та будівництво дуплексів і таунхаусів дає можливість істотно знизити витрати на зведення будинку та купівлю земельної ділянки в порівнянні з будівництвом індивідуальних котеджів. А також дозволяє зменшити комунальні витрати (наприклад, за рахунок спільного опалення) і підвищити рівень безпеки мешканців.

Проектування малоповерхового багатоквартирного будинку зазвичай виконується не окремими секціями, а у вигляді будівлі цілком із загальними фасадними і ландшафтними рішеннями, проте з можливістю індивідуального проектування окремих квартир і внутрішніх приміщень.

apartment house min

Проектування багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків

Проект багатоповерхового багатоквартирного будинку незалежно від класу будівлі і рівня комфорту квартир (еліт, бізнес, стандарт або економ) обов'язково повинен відповідати вимогам санітарно-гігієнічних норм і норм безпеки житла, а також відповідати економічним запитам майбутніх власників. Це стосується і конструктивної міцності й вогнестійкості споруди, і відповідності проекту кліматичним умовам, і належної якості проектування загального простору будинку, і проектування інженерних систем, і багато чого іншого.

Крім того, маючи достатній досвід проектування будівель різного призначення, фахівці АБ EURO HOUSE готові не тільки розробити архітектурні та робочі проекти багатоповерхового багатоквартирного будинку з дотриманням всіх норм проектування, а й супроводити їх повномасштабним проектом реконструкції і забудови прилеглої території.

Окрім розробки проектів житлових площ - квартир типового або вільного планування, - зазвичай потрібне проектування і будівництво адміністративної (офісної) частини будівлі, підземної або наземної автостоянки, прилеглого дитячого садка, магазинів, спортивно-оздоровчих комплексів і т.д.

Залишити заявку

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод