• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Проектування автозаправних станцій і комплексів - АЗС і АГЗС

Проектування АЗС та автозаправних комплексів - складне завдання, що виділяється серед іншого промислового проектування відразу двома ключовими моментами. Йдеться про обов'язкову відповідність проекту АЗС нормам безпеки і - у випадку з комерційною автозаправкою - про рентабельність проекту

zapravka min

Один з найскладніших етапів будівництва і проектування АЗС - узгодження та отримання всієї необхідної дозвільної документації. А також виділення і реєстрація земельної ділянки під автозаправку, яка буде відповідати вимогам і нормам безпеки проектування АЗС.

АЗС - потенційно небезпечний об'єкт, пов'язаний з використанням пожежонебезпечних і токсичних речовин, який не так просто розмістити в міській забудові. Наприклад, проектуючи автозаправку, слід враховувати такий неочевидний параметр, як напрямок пануючих вітрів. Місце автозаправної та автогазозаправної станції слід вибирати з підвітряного боку по відношенню до житлових, виробничих або громадських будинків і споруд.

Комерційна рентабельність проекту АЗС

Інший важливий аспект проектування АЗС - правильний вибір місця розташування автозаправки в системі дорожньої мережі та грамотний дизайн АЗС, як комерційно привабливого об'єкта. Щоб отримати впевненість в успішності проекту автозаправної станції, фахівці АБ EURO HOUSE проводять експертну оцінку положення автозаправки з урахуванням положення заправок-конкурентів і завантаженості автодоріг в різний час доби та року.

Крім того, з огляду на міжнародний досвід проектування автозаправних станцій, слід включати в проект АЗС додаткові споруди, що підвищують комерційну привабливість автозаправки. Це мінімаркет і магазин з продажу автотоварів, кав'ярня, туалет, а також по можливості - парковка, автомийка і місце для відпочинку пасажирів.

Зовнішній дизайн автозаправки, який теж узгоджується на етапі проектування, повинен бути привабливий і впізнаваний. Інформаційні табло автозаправки і цінова стела повинні бути видні здалеку у всіх напрямках руху автотранспорту, заїзд і виїзд на територію АЗС повинен бути організований максимально зручно, а сама територія АЗС повинна бути якісно упорядкована за допомогою дорожньої розмітки, стовпчиків і відбивачів.

До підготовки проекту автозаправної станції обов'язково залучаються не тільки проектувальники, конструктори і архітектори, а й дизайнери, а також профільні технологи, що забезпечують контроль розміщення необхідного автозаправного устаткування, такого як паливний резервуар, заправні колонки і т.д.

petrol min

Проектування основних типів АЗС

Звернувшись в EURO HOUSE, можна забезпечити вирішення таких завдань, як:

 • проектування багатопаливної АЗС, що надає можливість заправки автотранспорту світлими нафтопродуктами (бензин і дизельне паливо), а також зрідженим або стисненим газом;
 • проектування паливно-заправного пункту на території промислового об'єкта, необхідного для заправки транспортних засобів підприємства;
 • проектування класичної АЗС для заправки автомобілів бензином і дизельним паливом.

Традиційна АЗС може бути представлена класичною автозаправкою з підземним розташуванням паливних резервуарів, а також блоковою, модульною або міні-АЗС, які передбачають використання для заправки автомобілів готових заводських виробів різного типу. Також можливе проектування газозаправної станції - АГЗС, як окремого рішення.

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод