• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

 • Головна
 • Проектування адміністративних будівель

Проектування адміністративних будівель

Офісні та адміністративні будівлі включають в себе набір спеціальних приміщень, призначених для роботи персоналу. Це означає, що крім загального комфорту та вимог безпеки, що висуваються до цих об'єктів, як до громадських споруд, проект адміністративної будівлі повинен відповідати принципам ергономіки і нормам охорони праці

administrate building min

Залишити заявку

Сучасний підхід до проектування адміністративних та офісних будівель далекий від знайомих багатьом застарілих проектів подібних споруд радянської побудови. Ті будівлі були примітні лише вузькими, темними і довгими коридорами з безліччю маленьких однотипних кабінетів.

Зараз в проектуванні адміністративних та офісних будівель домінує ідея створення максимально відкритого і прозорого робочого простору великої площі з вільним плануванням в стилі open space та виділенням окремих зон для відпочинку персоналу і відвідувачів. Перевага такого підходу до проектування в тому, що при необхідності об'ємне відкрите приміщення легко ділиться на робочі зони невисокими перегородками або навіть меблями.

Прозорість і технологічність дизайну сучасних адміністративних будівель - не тільки данина моді і показник статусу організації, якій належить той чи інший адміністративний або офісний об'єкт, але і нагальна потреба. Адже згідно з вимогами до проектування адміністративної або офісної будівлі, в приміщенні повинен бути забезпечений необхідний рівень освітленості (інсоляції) робочого простору.

Інноваційний підхід до проектування адміністративних будівель

Сучасні адміністративні та адміністративно-побутові будівлі різного призначення - від державних центрів з надання послуг до адміністративних споруд, що входять в інфраструктуру великих підприємств, - в значній мірі є іміджевими об'єктами, які повинні справляти враження на відвідувачів.

Звернувшись до АБ EURO HOUSE, ви не тільки отримаєте якісний будівельний проект адміністративної будівлі, виконаний з урахуванням всіх висунутих до спорудження норм і вимог проектування, але і зможете вибрати індивідуальний архітектурний образ об'єкта.

Наш підхід до проектування адміністративних та офісних будівель дозволяє звертатися до міжнародних експертів та орієнтуватися на кращі приклади сучасного архітектурного проектування. При цьому абсолютно всі проекти розробляються з урахуванням містобудівних вимог, а також архітектурних і ландшафтних умов району забудови.

construction office min

Класифікація проектів адміністративних та офісних будівель

В залежності від побажань замовника можливе проектування трьох типів адміністративних або офісних будівель, які відповідають міжнародній класифікації офісних приміщень (офіси класу A, B, C і D).

 • Проект адміністративної або офісної будівлі класу A відповідатиме найвищим вимогам престижу і комфорту: проектування унікального архітектурного образу, розташування в діловому центрі міста, висота стель не менше 3,6 м, наявність конференц-залів, паркінгу, що охороняється, системи центрального кондиціонування і т.д.
 • Проект класу B також буде відповідати необхідним вимогам комфорту за аналогією з класом A, проте в плані реалізації буде менш представницьким. Тут може не бути зручного розташування в міській забудові, закритої парковки або престижного оздоблення. Однак робочі місця будуть виконані в повній відповідності з усіма діючими нормами.
 • Проект класу С - це більш бюджетне рішення, яке відповідає традиційному «коридорно-кабінетному» підходу до проектування адміністративних будівель.
Залишити заявку

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод