• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Напрямки, в яких ми працюємо

Типові проекти

Типові проекти
Детальніше

Індивідуальне проектування

Індивідуальне проектування
Детальніше

Проекти з інших ресурсів

Проекти з інших ресурсів
Детальніше
Чому важливо приділити час проектуванню?

Будівництво будівлі передбачає витрати на проектування і підготовку документації. І чим більше уваги приділяється підготовці проекту, тим краще виявляється отриманий результат. Що ж важливо знати, наважуючись на проектування і спорудження того чи іншого об'єкта.

 • Житловий будинок. Вибираючи проект будинку, приділяють увагу його доопрацюванню. Умови ділянки і потреби господарів відрізняються, і будь-який типовий проект перед початком будівництва обростає своїми особливостями. Якщо ж планується побудувати будинок з нестандартним плануванням, великої площі, нетиповими приміщеннями та особливими архітектурними рішеннями, кількість змін перевищує розумну межу. Тоді простіше підготувати проект з нуля.

 • Спеціальна споруда. Будь-який існуючий або споруджуваний будинок можна оформити індивідуально без зміни проекту. Але ось, щоб звести і використовувати об'єкт з нестандартною функціональністю і призначенням приміщень, краще зважено підійти до підготовки проектної документації. Будівництво промислових об'єктів і громадських будівель вимагає максимально ретельного дотримання будівельних норм і правил.

 • Будівля на складній ділянці. Умови місцевості завжди впливають на будівництво споруди, і будь-який готовий проект вимагає прив'язки до ділянки. Але при необхідності звести об'єкт або на схилі, на вузькій або маленькій території, на ділянці неправильної форми або в місці, де потрібно залишити існуючі будівлі або дерева, єдиний вихід - індивідуальний проект, який стає результатом спільної роботи замовників і архітектора.

 • Енергоефективна будівля. Розумний підхід до проектування дозволяє економити на будівництві за рахунок вибору менш дорогих матеріалів і конструктивних рішень. А при зведенні енергоефективного будинку, що проектується з більш жорсткими вимогами, ніж існуючі норми, - вдається знизити витрати і на обслуговування будови.

Наші проекти

Вам потрібен приклад ексклюзивного будинку з нестандартним плануванням, нетиповими приміщеннями та особливими архітектурними рішеннями? Знайомтеся з існуючими пропозиціями!

 • EX 082
 • EX-086
 • EX-088
 • EX-085
 • EX-087
 • EX-072
Команда професіоналів

Майбутній домовласник не завжди ясно уявляє собі зовнішній вигляд і наповнення будинку своєї мрії, і запорука успіху при підготовці будь-якого проекту - кваліфіковані архітектори. Робота висококласного проектувальника - ні в якому разі не формальний підхід офісного клерка, а навпаки довірчі відносини з клієнтом в рамках спільної творчості з підготовки всіх необхідних документів.

 

 

Наші офіси

Власний будинок - це комфорт.

І його проектування має проходити в спокійній і затишній атмосфері, яку ми створили в усіх наших офісах. Обмірковуйте деталі вашого майбутнього житла разом з нашою командою за чашкою ароматної кави в будь-який зручний для вас час.

 • office-min
 • office-min

Питання? Із задоволенням на них відповімо:

Введіть ім'я
Неверный ввод
Введіть email
Неверный ввод

Розробка індивідуального проекту приватного будинку потрібна у випадках, коли типові проекти не задовольняють усіх потреб замовника або членів його сім'ї. До індивідуального проектування звертаються, якщо потрібен ексклюзивний будинок з нестандартним плануванням, нетиповими приміщеннями та особливими архітектурними рішеннями.

Є два підходи до проектування та будівництва приватних будинків: використання і доопрацювання готового проекту з каталогу типових проектів архітектурного бюро і розробка індивідуального проекту приватного будинку:

 1. Типові проекти в більшості випадків не потребують додаткових узгоджень, проте їх мінус в тому, що вони враховують лише усереднені потреби домовласників. Характерні недоліки типових проектів в тому, що обсяг можливих доробок і змін зазвичай обмежений і не завжди можна, наприклад, змінити розташування вікон з урахуванням гарного краєвиду, застосувати нестандартні види покрівлі або конструкційні матеріали, запланувати, скажімо, додаткове велике приміщення (наприклад, майстерню) або врахувати особливі потреби літніх людей та інвалідів.
 2. Створення індивідуального проекту задовольнить всі унікальні вимоги замовника і членів його родини. Для індивідуального проектування будинку потрібно звернутися в нашу компанію і виробити стратегію розробки проекту будинку. Подібна робота немислима без тісної співпраці з архітектором, оскільки він повинен точно розуміти, чого саме хоче замовник. Тільки так можна буде врахувати всі потреби, побажання і вподобання майбутніх мешканців.

Проектування будинку складається з декількох етапів, і до нас можна звернутися для реалізації і складання будь-якого з проектних документів. Euro House надає послуги індивідуального проектування, як локально - в Києві, Львові, Одесі та інших містах, де є наше представництво, так і віддалено. До нас можуть звертатися клієнти з будь-яких регіонів України.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод