• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Компанія ЄвроХауз

Ми - проектно-будівельна компанія, яка спеціалізується на комплексному підході до малоповерхового будівництва «під ключ»: проектуванні, будівництві, комплектації об'єктів будівництва різного призначення - як приватного, так і комерційного.

В Євро Хауз ви знайдете повне вирішення питання будівництва приватного будинку за одну зустріч. При цьому ми сформуємо довіру до нас уже на порозі нашого офісу, тому, що нам є чим вас здивувати - від кількості проектів до портфоліо.

Працюючи на ринку України з 2008 року, ми реалізували понад 200 проектів, більше 500 споруд побудовано за нашими проектами. Географія діяльності компанії охоплює всю територію України.

Наші клієнти - це люди, які хочуть жити в комфортному будинку і цінують професійний підхід в роботі.

 

Працюємо
з 2008 року

Понад 1200
розроблених проектів

Понад 500
збудованих об'єктів

Будинок від «А» до «Я» від компанії Євро Хауз

Наші послуги:

 • будівництво "під ключ": каркасних і модульних будинків, дач, котеджів, саун, міні-готелів, будинків за канадською технологією та з sip-панелей;
 • індивідуальне проектування нестандартних об'єктів будівництва;
 • адаптація і модернізація проектів приватного будівництва;
 • продаж каркасних будинків;
 • дизайн інтер'єру, ландшафту та інші послуги з благоустрою будинку.

Ми втілюємо мрії людей про власний будинок в реальність. Для цього ми вдосконалюємо і адаптуємо до українського клімату технологію каркасного будівництва, випробовуємо різні стінові конструкції, тестуємо нові будівельні матеріали, підтримуємо власний автопарк, працюємо з експертами в будівництві і проектуванні.

Ми та компанія, яка розвиває ринок каркасного будівництва в Україні. Тому, що це екологічно, економічно, швидко і сучасно!

Що ми робимо?

ПРОЕКТУЄМО

Будівництво кожного об'єкта починається з вибору проекту - архітектури будинку. Ми пропонуємо вибір з безлічі варіантів вже готових (типових) проектів або розробку індивідуального проекту з урахуванням особистих побажань замовника. Проектування об'єкта - складний і мультизадачний процес, який вимагає правильного підходу, знання програм та участі експертів. Тому ми намагаємося робити його максимально прозорим, зрозумілим і вигідним для замовника.

З 2010 року до складу компанії входить власне проектне бюро. Всі наші проекти на 100% витримують вимоги державних будівельних норм і навіть випереджають їх, орієнтуючись на більш високі європейські вимоги по енергозбереженню. На нашому сайті ви знайдете близько 500 готових рішень і понад 100 типових розробок різних архітектурних стилів і площ.

РОБИМО БУДИНОК ЕКОНОМНИМ

Каркасний будинок - сучасне комфортне економічне житло для сім'ї. При всій своїй простоті будівництва це житло відрізняється екологічністю і приємно дивує невеликими витратами на опалення. При зведенні каркасних будинків ми використовуємо оздоблювальні та будівельні

матеріали відомих брендів Egger, Rockwool, Rehau, Isover, Ceresit і інших. Також ми використовуємо натуральні утеплювачі, якісні антисептики, деревину, що відповідає європейським нормам каркасного будівництва.

Всі ці натуральні і безпечні для здоров'я матеріали допомагають зробити будинок комфортним, світлим, теплим і економним.

ДОПОМАГАЄМО

Як будівництво дому починається з розробки проекту, так і діяльність нашої компанії заснована на тісній взаємодії з нашими клієнтами і комплексному вирішенні проблем багатьох українських сімей.

Ключові цінності компанії - "Мрія. Родина. Будинок". Наша компанія робить мрію про власний будинок максимально доступною для українців. З кінця 2015 року стартувала програма лояльності "Сім'я ЄвроХауз", що надає можливість отримати перші квадратні метри свого майбутнього житла безкоштовно (детальніше про програму).

Крім цього, компанія ЄвроХауз бере активну участь у житті дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Виступаючи спонсорами дитячих заходів, ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити життя дітей комфортніше і яскравіше. За підтримки компанії в Хмельницькій області будується православна церква «Святого Петра і Павла». В рамках проекту компанія організовує заходи із закупівлі матеріалів, навігацію до місця будівництва, а також задіє співробітників холдингу безпосередньо до процесу будівництва.

БУДУЄМО

Завдяки унікальній технології будівництва приватний будинок можна звести за 2-3 місяці. Кожен етап будівництва ми виконуємо самостійно силами наших професійних бригад. Кожен з наших будівельників - майстер своєї справи, який має великий досвід в будівництві приватних будинків. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, професійний інструмент, професійну техніку, обов'язкові засоби захисту працівників на об'єкті. Тому контроль якості будівництва відбувається на вищому рівні. І головне: ми дотримуємось строків будівництва та робимо доступним і зрозумілим для замовника кошторис. Всі здані нами об'єкти в результаті стають найкращим місцем на землі для наших замовників.

РОБИМО БУДИНОК УНІКАЛЬНИМ

Об'єкти, побудовані за каркасною технологією, не схильні до усадки. Це означає, що стіни в будинку завжди будуть рівними і геометрія приміщень завжди буде ідеальна. Тому в проекті будинку можна реалізувати найсміливіші дизайнерські задумки.

Компанія ЄвроХауз створює унікальні будинки, спроектовані безпосередньо для окремого клієнта, враховуючи концепцію, стилістику та побажання замовника. Ландшафтний дизайн і дизайн інтер'єру, установка басейнів і альтернативних джерел енергії, адаптація фундаменту і організація додаткового захисту від обмерзання, захисту від попадання блискавок і системи очищення води - весь перелік додаткових послуг завжди доступний для наших клієнтів і саме він створює унікальний, сучасний, стильний і затишний будинок - будинок Вашої мрії!

ОБЕРІГАЄМО ПРИРОДУ

Приватні будинки ЄвроХауз є не тільки екологічними та енергозберігаючими, а й ощадними для навколишнього середовища та такими, що зберігають природні ресурси. При зведенні будинків такого типу використовується менше дерева, застосовуються безпечні матеріали і речовини. Будівлі, зведені за каркасною технологією, мають низьку теплоємність і високий теплозахист, тобто, їх простіше опалити взимку і охолодити влітку. В кінцевому рахунку, це призводить до

значної економії фінансових, а, найголовніше, природних ресурсів. Ми бережемо довкілля, зберігаємо природні ресурси і піклуємося про комфорт і затишок наших клієнтів, адже продукт нашої компанії - втілення мрії про власне житло в реальність.

Відгуки

 

Дорогі відвідувачі і майбутні замовники, михочемо бути максимально чесними і відкриими з Вами, і тому все правдиві відгуки про нас і наш сервіс ви можете прочитати на нашій сторінці в facebook. https://www.facebook.com/eurohouse.kiev/


Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод