• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Системи водопостачання і каналізації в приватному будинку

  А як отримати в заміському будинку систему безперебійного і регулярного водопостачання? На це питання дадуть відповідь наші фахівці, які прорахують і правильно підготують проект доставки і відведення води у Вашій оселі.

Повні технічні розрахунки системи водопостачання та каналізації повинен зробити проектувальник, самому це зробити досить складно. Звичайно, базові знання про потужності, тиск води, продуктивність насосів Вам знадобляться, але майстер допоможе розібратися з усіма необхідними елементами, які будуть необхідні при монтажі, і допоможе вибрати їх правильно.

Depositphotos 44185271 l 2015

Загальна система водопостачання заміського будинку складається з:

- джерела води (тут індивідуально для кожної місцевості і з урахуванням геодезії - свердловина, колодязь, природне джерело у вигляді озера або річки),
- водяного насоса, який піднімає воду на поверхню і подає в будинок,
- трубопроводу для подачі води,
- розподільного колектора, який буде розділяти подачу холодної і гарячої води,
- нагрівального елементу (двоконтурний котел),
- фільтрів для очищення води,
- а також додаткового обладнання для підключення незамінних побутових помічників у вигляді пральної та посудомийної машин.

Щоб система водопостачання працювала якісно і безперебійно, важливий вибір насоса. Давайте розберемося, які види їх бувають, і який краще вибрати для заміського будинку.

Водяні насоси можуть бути зовнішні і глибинні. Виходячи з назви, стає зрозуміло, що одні з них занурені в воду, інші - встановлюються ззовні. Занурювані моделі бувають для свердловин і для колодязів. Відмінність їх полягає в потужності подачі води, що важливо в разі глибокої свердловини. Форма - овальна, у вигляді циліндра, для зручності використання агрегату. Зовнішні бувають різних форм, для них це не принципово, оскільки використовуються такі моделі насосів у поверхневих джерел води. Потужність їх значно менша. І тут треба розуміти, що, якщо у Вас великий будинок, з кількома поверхами, то сильний натиск води можуть дати тільки глибинні насоси. Важливо, щоб насос був якісним, надійним, і мав робоче кільце, виконане з нержавіючої сталі.

  Depositphotos 63964005 l 2015Щоб забезпечити автономну роботу системи водопостачання, при монтажі рекомендується використовувати побутову насосну автоматичну станцію. Крім насоса, вона містить гідроакумулятор і блок автоматики. Ці елементи допоможуть системі в роботі і при будь-якій поломці ще протягом 3-4 годин безперебійно отримувати воду. Такі насосні станції краще вибрати чавунні чи з нержавіючої сталі, тому що вони більш довговічні, ніж пластикові.

Каналізаційні трубопроводи в системі водопостачання заміського будинку також грають не останню роль. Це, здебільшого, металопластикові труби. Вони легкі, добре монтуються, і термін їх служби сягає 50-ти років. Для внутрішнього застосування фахівці рекомендують труби із зшитого поліетилену. Головне, правильно зробити укладку, щоб не порушувати естетику в ванних кімнатах. Але застосовувати такі труби можна тільки всередині приміщення, для зовнішньої частини водопостачання заміського будинку вони неефективні.

Відповідальним моментом при монтажі систем водопостачання та каналізації для професіоналів є рівень глибини проходження трубопроводу в ґрунті. Для того, щоб уникнути замерзання труб, крім глибокого розміщення, проводять і їх утеплення.

 Depositphotos 135679606 l 2015 Вибір розподільчого колектора залежить від того, по якій кількості приміщень буде розведена система водопостачання. Колектор являє собою частину труби, з одного боку стоїть заглушка, з іншого боку - нарізні сполучення для кріплення до водомагістралі. До нього приєднані роз'єми для відвідних трубопроводів.

Водонагрівальних пристроєм служить котел. Залежно від того, яку систему опалення було закладено в проекті заміського будинку, він може бути електричний, газовий та ін. Щоб додатково не встановлювати бойлер, краще вибрати двоконтурний котел, він одночасно відповідає за опалення приміщення і нагрівання води.

Як додаткове обладнання в системі водопостачання та каналізації, використовують напірні баки, циркуляційні насоси, колектори на внутрішніх контурах для систем ГВП та ХВП. А також фільтри для очищення води, запірно-регулююча арматура і пульти управління (пускове реле). Всі ці елементи важливі для коректної та безперебійної роботи системи.

Система каналізації в приватному будинку буває внутрішньою і зовнішньою. Завдання зовнішньої системи - приймати стічні води та відводити їх в очисні споруди. Для очищення стічних вод в приватному будинку використовують кілька методів. А саме - хімічне, біологічне та механічне очищення. Оскільки, в приватному будинку стічних вод не так багато, то для їх фільтрації використовують септики.

 Depositphotos 65516391 l 2015 Септики - це підземні споруди-відстійники з герметичними камерами, в які встановлюються фільтри з піском і гравієм. Такі фільтри вловлюють до 90% пилу, сульфатів, нітратів, сажі. Виготовляються відстійники, в основному, з бетону, ЗБ кілець, цегли. Мають круглу форму. Зверху монтують люк для швидкого доступу до септика. Зручний діаметр люка - 50 см.

Водопостачання і каналізаційна система в заміському будинку важливі. Вони є одними з основних систем забезпечення життєдіяльності будинку, і залежать одна від одної. Тому рекомендуємо Вам відповідально підходити до питань їх проектування та установки, користуватися послугами висококваліфікованих фахівців нашої компанії. А ми гарантуємо Вам, що якістю роботи Ви залишитеся дуже і дуже задоволені.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод