• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Система очищення води в приватному будинку

Вода в будинку повинна бути чистою. Це запорука здоров'я.

Воду ми використовуємо за прямим призначенням для пиття, приготування їжі, а також для господарських потреб - прання, миття посуду, в опаленні і т. і. Планування системи очищення води в приватному будинку питання відповідальне і серйозне. Не варто про нього забувати. Як і безліч інших важливих процесів в будівництві будинку, планування системи очищення водопостачання варто віддати в руки професіоналів. Чому? Давайте розберемося в цьому питанні.

shema better

Спочатку визначимо, які питання вирішує очищення води. Навіть, якщо у Вас водопостачання з власної артезіанської свердловини, а не звичайне міське, таких проблемних питань з водою іноді не уникнути:

1. Підвищена концентрація солі у воді. Жорсткість води.
2. Бактерії і інша флора.
3. Висока концентрація заліза.
4. Запах сірководню.
5. Марганець або інші хімічні елементи.
6. Пестициди.

Все це несприятливо позначається на здоров'ї проживаючих в будинку людей, а також впливає на стан домашніх технічних приладів. Утворення накипу сприяє виходу з ладу опалювального обладнання, засміченню батарей, появі іржі на сантехніці. Збільшуються витрати на електроенергію і миючі засоби.

  Системи водоочищення для приватного будинку бувають трьох видів:

- Фільтри, призначені для очищення води від міського водопостачання (водопровідна вода);
- Фільтри, призначені для очищення води з особистої свердловини;
- Фільтри, призначені для очищення води в будинку з сезонним проживанням (дача).

 Depositphotos 41685223 l 2015 Щоб коректно підібрати систему очищення для Вашого приватного будинку, фахівець порекомендує спочатку зробити проби води. Це необхідно, щоб визначити, від чого потрібно очищати і яку систему очищення води краще встановити. Виходячи з результатів аналізу, майстер підбере фільтри і реактивні речовини, які забезпечать чистоту, приємний смак води і проведе монтаж системи водоочищення.

Поетапне очищення води для домашнього застосування відбувається наступним чином:

1. Очищення від механічних добавок (мул, пісок). На цьому етапі використовують сітчасті фільтри грубого очищення. Картриджі змінюють залежно від ступеню забруднення води, що проходить - один раз в 2-3 місяці. При дуже забрудненій воді система очищення може складатися з декількох фільтрів.

2. Фільтрація. Цей процес в системі очищення полягає у використанні п'ятикомпонентної іонообмінної смоли для видалення заліза, марганцю та інших органічних сполук. Також смола пом'якшує воду, очищає колір води і окисляє її.

3. Далі працює система зворотного осмосу. Вона остаточно очищає воду від хімічних домішок. Чиста, готова до вживання вода збирається у великі пластикові ємності. Там вона відстоюється і може бути використана для пиття, приготування їжі, поливу кімнатних рослин.

4. Знезараження води азотом в системі очищення відбувається в спеціальному SIP пристрої методом утворення озону з кисню. Активізація пристрою відбувається один раз на добу вночі протягом 5 хвилин. Саме за цей час все бактерії, цвіль, віруси знищуються під впливом природного оксиданта. За один прийом відбувається знезараження води до 1000 літрів. Крім озонування, застосовують і такі методи як хлорування води або знезараження ультрафіолетовою лампою. Використання УФ-лампи популярно в приватному заміському будинку.

Depositphotos 47707069 l 2015

5. І на останньому етапі в системі очищення за допомогою спеціальних пристроїв воді надається її природна структура. У такому вигляді вона корисніша для вживання.

Сучасні водоочисні системи дають можливість отримати воду майже кристально чисту. Фільтри, які входять в цю систему, бувають різної потужності і різного призначення. Вони можуть відрізнятися продуктивністю, ресурсом, методом. Найнадійніші фільтри ті, які очищають воду за принципом зворотного осмосу. За допомогою спеціальної мембрани вода очищається навіть на молекулярному рівні. При монтажі водоочисної системи майстер додатково встановить прилади для регулювання тиску води.

Отже, найголовніше в питанні очищення води - це правильно спроектувати повну систему. У цьому потрібно довіритися фахівцям компанії, які мають великий досвід. Тільки вони зможуть правильно і індивідуально підібрати фільтри, коректно і грамотно їх встановити. Відрегулювати роботу приладів так, щоб вони взаємодіяли, а система працювала чітко і безперебійно. І в результаті Ви будете впевнені, що вода, яку п'єте, чиста і корисна для Вашої родини.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод