• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Дизайн інтер'єру

  Проект під ключ. Вигоди комплексного будівництва та внутрішнього ремонту будинку. Створюючи проект будинку, люди відразу замислюються не тільки про функціональне призначення приміщень, а й про їх зовнішній вигляд. Оптимізувати витрати на розробку індивідуального дизайну інтер'єру та ремонт внутрішніх приміщень можливо комплексним шляхом. Замовивши проект під ключ, можна заздалегідь узгодити етапи і деталі як будівництва, так і ремонту котеджу.

 Depositphotos 70862313 l 2015Загальноприйнятий стандарт будівництва каркасних будинків передбачає здачу об'єкта на етапі готовності під чистову обробку. У цьому випадку замовник отримує лише частково готовий будинок з зібраними несучими конструкціями і дахом з покрівельним покриттям, встановленими перегородками, вікнами і вхідними дверима. Розводка інженерних систем виконується без монтажу обладнання, а обробка приміщень обмежується чорновими покриттями.

Після завершення будівельних робіт замовник може сам займатися доведенням проекту, індивідуально виконуючи чистову обробку і фінішний монтаж обладнання. Однак, в більшості випадків, замовники звертаються за допомогою до професіоналів в області ремонтних робіт.

І тут можливі неприємності: відсутність єдиного бачення дизайну інтер'єру часто призводить до проблем в об'єднанні внутрішніх приміщень в єдиний простір. А якщо внутрішній ремонт і фінішну обробку приміщень виконують різні бригади, можливі ситуації, коли нікому виставляти претензії за неякісне виконання робіт на суміжних ділянках. У такій ситуації дуже зручно замовити авторський дизайн інтер'єру. Причому зробити це можна не в дорогому дизайнерському бюро, а прямо у менеджерів компанії, що займається будівництвом.

Як замовити дизайн інтер'єру

Перевага комплексного підходу в тому, що і розробка проекту будинку, і будівництво, і узгодження дизайну інтер'єру, і виконання ремонтних робіт проводиться фахівцями однієї і тієї ж компанії, яка гарантує якість готового об'єкта.


 Depositphotos 65501677 l 2015У такій ситуації можна заощадити час і гроші, адже не потрібно звертатися до різних підрядників і шукати різні бригади для виконання тих чи інших робіт. Цей додатковий сервіс дозволить по всім питанням працювати з одним постачальником послуг, який забезпечить всі етапи робіт після будівництва, починаючи з розробки дизайну інтер'єру та ремонту приміщень і закінчуючи допомогою у виборі оздоблювальних матеріалів, обладнання та меблів.

На практиці це відбувається шляхом залучення клієнта до роботи не з менеджером проекту або інженером по будівництву, а з інтер'єрним дизайнером, який разом із замовником визначає необхідний стиль і атмосферу приміщень.

Етапи вибору дизайну інтер'єру

Всі роботи з благоустрою приміщень повинні бути взаємопов'язані між собою і узгоджені з реалізацією будівельних завдань. Основні рішення, що стосуються внутрішнього ремонту та дизайну приміщень, слід прийняти ще на етапі розробки проекту. В першу чергу це стосується організації простору, функціонального призначення та розмірів приміщень. Важливо відразу виділити зони спільного та приватного користування, основні і другорядні приміщення, закласти загальний бюджет.

При цьому, у архітектури каркасних будинків є важливі особливості. Каркас дозволяє без додаткових конструктивних хитрощів створювати в інтер'єрі великі відкриті простори, обладнати широкі вікна. Це не тільки створює відчуття простору, навіть при невеликих площах, але й дає можливість здешевити проект, звільнивши кошти для внутрішнього ремонту.

Є й інші методи оптимізації коштів на спорудження готового проекту під ключ з недорогим дизайном інтер'єру. Це зведення мансардного поверху замість двох повноцінних поверхів, використання нескладних типів покрівлі, зниження висоти першого поверху з 2,8 м до 2,5 м або 2,6 м, використання бюджетних різновидів оздоблювальних матеріалів.

Визначення стилю інтер'єру

Вибір стилю, в деякому сенсі, відправна точка у визначенні дизайну приміщень. І тут правильніше відштовхуватися не від, скажімо, кольору стін або підлоги, а від комплексної ідеї оформлення будинку. Можна ознайомитися з готовими інтер’єрними рішеннями і відштовхуватися від вподобаного прикладу.

 Depositphotos 23744363 l 2015 Нерідко за основу дизайну беруть зовнішній вигляд основних функціональних (меблі, камін, побутова техніка) або декоративних (дерев'яні балки, клінкерна цегла, натуральний камінь) об'єктів в приміщенні. При цьому розробка проекту інтер'єрного дизайну допоможе створити цілісну картину шляхом включення обраного стилістичного рішення в усі приміщення будинку. І це стосується не тільки загальної концепції, а й дрібниць. Підвіконня, плінтуси, розетки, вимикачі та іншу фурнітуру зручніше вибирати відразу для всіх приміщень.

Проект дизайну приміщень збереже вас від здійснення поширених помилок, коли нестандартні дизайнерські ідеї і екстравагантні рішення не перевіряються логікою і досвідом. Комплексний підхід дозволить відразу порівняти наявні можливості з загальним обсягом робіт і вартістю матеріалів, що вбереже від невиправдано дорогих придбань, які не будуть виглядати достойно поряд з вимушено дешевими елементами.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод