• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Земля під забудову

  Раціональна економія або чому будівництво на ділянці під забудову вигідніше, ніж купівля будинку.

  Depositphotos 91296388 l 2015На сьогоднішній день купити землю під забудову, щоб звести на ній будинок, у багатьох випадках вигідніше ремонту бувшої в експлуатації споруди. При цьому швидкість нового будівництва навіть порівнянна з темпами ремонту готових об'єктів. Наважуючись на придбання власного житла або комерційного приміщення, майбутні господарі в 90% випадків починають вибір з пошуку вже готових будинків з ділянкою або квартир вторинного ринку житла. Це не дивно, адже для більшості покупців вирішальним фактором виступає підсумкова ціна, яка включає в себе не тільки вартість будинку і земельної ділянки, але і витрати на ремонт, а також витрати на оформлення договору купівлі-продажу. А по усталеній думці бюджет нового будівництва завжди перевищує вартість ремонту бувшої в експлуатації будівлі.

Вигоди нового будівництва

Більш глибокий аналіз ринкових пропозицій з урахуванням всіх факторів, змушує задуматися про правильність традиційного підходу. Якщо враховувати те, що для більшості покупців вирішальним аргументом виступає ціна, тоді сам факт пошуку готових і вже бувших довгий час в використанні площ може бути нераціональним. Сьогодні, завдяки впровадженню нових технологій, що забезпечують високу швидкість будівництва, часто вигідніше купити земельну ділянку під забудову і спорудити на ньому будинок, який повністю відповідає потребам.

Будівництво нерухомості з нуля може обійтися дешевше на 30% і більше в порівнянні з покупкою і ремонтом аналогічної готової, але бувшої в експлуатації споруди. А швидкість нового будівництва на сьогодні вже навіть порівнянна з темпами ремонту вторинного житла.

До того ж, спорудження будинку з нуля гарантує можливість контролю якості робіт і матеріалів на всіх етапах зведення будівлі. Та й замовник отримує об'єкт, який повністю відповідає його бажанням, а не доопрацьований в межах можливого чужий будинок.

Пошук землі під забудову

При виборі на користь нового будівництва найбільш складним і нетиповим для більшості завданням є проблема пошуку підходящої земельної ділянки під забудову. І тут має сенс звернутися за допомогою до фахівців компанії ЄвроХауз.

 Depositphotos 10521061 l 2015До переваг такого підходу можна віднести те, що знайти земельну ділянку, яка відповідає всім потребам, можливо в найкоротші терміни. Крім того, місце під нове будівництво в такому разі не буде мати «підводних» каменів, які ускладнюють зведення та здачу будинку в експлуатацію. Всі нюанси і вимоги до земельної ділянки обумовлюються до укладення договору, що робить угоду абсолютно прозорою.

Безкоштовне отримання земельних ділянок

Законодавство України надає можливість громадянам України отримати землю під забудову безкоштовно. При наявності вільних ділянок місцева або районна адміністрація зобов'язана передати для будівництва житлового будинку землю, що знаходиться в комунальній або державній власності. Однак, зазвичай подібні ділянки не користуються попитом через відсутність комунікацій і віддаленості від необхідної інфраструктури.

Компанія ЄвроХауз надає можливість детальної оцінки і точного аналізу даних по ділянці, запропонованій під забудову. Важливо розуміти, що, скажімо, в Київській області вільна земля під забудову є у великій кількості, проте визначити потрібне місце під конкретні запити замовника, не завжди просто. Саме тому, перш ніж купити або оформити землю під забудову, потрібно постаратися врахувати всі можливі ризики, пов'язані із сприятливим і несприятливим розташуванням земельної ділянки.

Купівля ділянки для будівництва

Є кілька пунктів, в яких потрібно розібратися, перш ніж робити запит на пошук і придбання земельної ділянки, де буде розташовуватися новий будинок. Наведемо основні моменти, на які варто звертати увагу:

• віддаленість ділянки від крупного інфраструктурного об'єкта (місто, райцентр і т. д.);
• місце розташування ділянки (приміський район, село, дачний кооператив, котеджне містечко);
• розміри (площа) і географічне положення ділянки;
• навколишня інфраструктура;
• наявність або відсутність комунікацій;
• екологічна обстановка-наявність поруч природних зон, водойм і т.д.;
• населеність обраного регіону, статус сусідніх мешканців і т.д.

На кінцеву вартість ділянки під забудову впливають всі згадані чинники, тому, акцентуючи увагу на конкретних пунктах, потрібно розуміти їх відносну значимість для замовника. Адже, на покупку ділянки для будівництва, як і на будь-яке інше придбання, зазвичай виділяється конкретний, найчастіше обмежений бюджет, виходячи з якого врахувати абсолютно всі побажання вдається не завжди.

Оренда землі під забудову

 Depositphotos 39128763 l 2015 Земля під забудову може передаватися в оренду. Зазвичай вона виділяється будівельним організаціям, які планують створити на території, що орендується, такі елементи:

• житлову або громадську забудову;
• сільськогосподарські споруди;
• будівлі та об'єкти природоохоронного призначення;
• оздоровчі санаторії, бази і т. п.;
• історико-культурні об'єкти або приміщення;
• об'єкти лісового або водного фонду;
• приміщення промислового, господарського або іншого призначення.

Земля під комерційну забудову також дуже затребувана, проте і тут знайти потрібну ділянку не завжди просто. Щоб виключити невірний вибір місця розташування комерційного об'єкту і підібрати оптимальну ділянку для розміщення точок продажу, або місць надання послуг теж необхідний аналіз і оцінка земельної ділянки. Зорієнтувати замовника і допомогти у виборі при оренді чи купівлі землі під забудову теж допоможуть фахівці компанії ЄвроХауз.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод