• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

IQ energy

Енергоефективне будівництво - довгострокова інвестиція, що забезпечує економію на комунальних послугах. Ще більше можливостей дає підтримана Євросоюзом програма кредитування IQ energy. За її умовами людина може отримати компенсацію до €3000 за впровадження енергоефективних рішень, таких як утеплення будинку та встановлення енергозберігаючого обладнання, в тому числі, і при будівництві нових котеджів.

EURO HOUSE пропонує зробити вибір на користь енергоефективних будівель і стати учасником програми IQ energy, яка проводиться під егідою Європейського банку реконструкції та розвитку. Вона орієнтована на підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Учасником програми можуть стати всі фізичні особи, зацікавлені в енергоефективному будівництві.

Основні умови програми IQ energy

За умовами програми IQ energy приватна особа може отримати компенсацію на суму до 35% від кредиту, взятого в банках-партнерах програми, на реалізацію енергоефективних рішень в будівництві. Максимальна сума компенсації для однієї людини - 3000 євро.

При будівництві будинку можна реалізувати декілька енергоефективних рішень (або реалізацію одного рішення можна розбити на декілька технологічних етапів) і оформити декілька кредитів на різних людей, які матимуть доступ до котеджу. Це може бути не тільки домовласник, але і його родичі й близькі. Таким чином, можна отримати компенсацію до 9000 євро за участі 3 членів сім'ї, і навіть до 12 000 євро - відповідно, за участі чотирьох.

Кредити видають 4 банки - ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь.

Для отримання компенсації потрібно купити в кредит і встановити або використовувати в будівництві енергоефективні рішення, які наводяться в каталозі програми IQ energy. Компенсація поширюється не тільки на витрати з купівлі обладнання й будматеріалів, але може покривати вартість супутніх товарів і послуги з монтажу та доставки, якщо вони теж оформлені в кредит.

Компенсація за програмою IQ energy надається тільки для рішень, які відповідають чинним будівельним правилам і нормам.

баннер iq2укр min

На яких енергоефективних рішеннях можна заощадити

Програмою IQ energy передбачено декілька категорій енергоефективних рішень, за які можна отримати компенсацію при будівництві котеджів. До цих рішень відносять:

 • монтаж сучасних систем опалення, наприклад, з утепленням трубопроводів та встановленням відповідного устаткування (енергоефективних радіаторів, циркуляційних насосів, теплоакумуляторів, термостатів і т.д.);
 • покупку і встановлення енергоефективної техніки - високоефективних газових котлів, твердопаливних котлів на біомасі, геліоколекторів, теплових насосів, рекуператорів;
 • теплоізоляцію огороджувальних конструкцій будинку - утеплення підлоги, зовнішніх стін і даху;
 • встановлення енергоефективних вхідних дверей;
 • покупку та встановлення лічильників тепла.

Менеджери і профільні фахівці EURO HOUSE готові провести детальну консультацію щодо підвищення рівня енергоефективності при будівництві котеджу. А також допоможуть з вибором обладнання і будівельних матеріалів в каталозі програми IQ energy.

Як відбувається виплата компенсації

Для отримання компенсації за програмою IQ energy при будівництві будинку необхідно виконати ряд умов.

Крім договору на будівництво котеджу оформляється окремий договір на покупку і використання в будівництві (монтаж, транспортування і т.д.) енергоефективних рішень, внесених в каталог програми IQ energy.
Під другий договір відбувається оформлення кредиту в одному з банків-партнерів програми (ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль або Креді Агріколь), а потім покупка і використання в будівництві відповідних матеріалів та обладнання.
Для отримання компенсації потрібно підтвердити успішне встановлення обладнання або використання енергоефективних будівельних матеріалів у строк не пізніше ніж через чотири місяці після дати покупки або оформлення кредиту. Підставою для виплати компенсації слугує набір необхідних документів (сертифікати відповідності, фінансова і технічна документація, фотофіксація до, під час і після виконання робіт і т.д.).
Після завершення робіт відбувається перевірка (віддалено або на місці) об'єкта проектним консультантом і визначення розмірів компенсації в рамках програми IQ energy. Потім банки-партнери здійснюють виплату коштів.

Для отримання більш докладної інформації про можливості програми IQ energy звертайтеся до наших менеджерів.

 

Питання? Залюбки на них відповімо:

Введіть ім'я
Неверный ввод
Введіть email
Неверный ввод

 

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод