• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Басейни для будинку

  Придбати власний басейн мріє, мабуть, кожна друга людина. Адже, якщо Ви живете в приватному секторі, заміському будинку, на дачі, а найближче водоймище знаходиться дуже далеко – басейн Вам просто необхідний.

Як працює басейн

 Depositphotos 9874466 l 2015Грамотно обладнаний басейн – це ціла система очищувальних фільтрів, систем підігріву, насосів та інших подібних елементів. Давайте взнаємо, як же працює басейн?

Спочатку вода з басейну проходить через скіммер. Скіммер – це пристрій грубого очищення верхнього водяного прошарку, оскільки цей прошарок найсильніше брудниться мікроорганізмами (бактерії, віруси) та різним сміттям (пил, волосся).

Потім вода попадає через циркуляційний насос до фільтру тонкого очищення. Тут водяна маса проходить крізь очищувальний прошарок, наприклад, кварцовий пісок.

Очищена вода підігрівається в теплообміннику. Системою підігріву в басейні можуть слугувати різні види котлів (газовий, твердопаливний) і ТЕНів.

Процес знезараження є останнім етапом перед попаданням води в басейн. Хімічне очищення проводять з допомогою хлору, брому, кисню.

Відповідно санітарно-гігієнічних норм, кількість таких циклів повинна буди не менше 4-х за добу. Для того, щоб вода була завжди чистою, вказана система повинна працювати рівномірно із перервами. Як правило, на 3 години роботи припадає 3 години перерви.

Система зливу води з басейну може бути як природною, так і примусовою. Ідеальним варіантом для відведення води являється центральна каналізація. Якщо немає можливості до неї підключитись, підійде і автономна. В цьому випадку необхідно враховувати її об’єм, тому що обсяг води, що зливається, буде значним.

Які бувають басейни

Сьогодні безліч спеціалізованих магазинів запропонують вам найширший вибір асортименту.

Каркасні басейни

Каркасні басейни являють собою збірно-розбірну конструкцію з металевого корпусу (каркасу) із захисним шаром та чаші з армованої плівки ПВХ. Такі конструкції легко збираються протягом одного дня. Каркасні басейни можуть бути:

* сезонного типу,
* стаціонарного типу.

Сезонні в зимовий час необхідно кожного разу розбирати. До того ж ПВХ чашу доводиться змінювати кожного нового сезону, що є відносно витратним. Басейни для дачі вибирають, в основному, сезонного типу.

Стаціонарні каркасні басейни не потребують сезонної збірки/розбірки, тому що їх конструкція та матеріал розраховані на замерзання води.

Басейни залізобетонні

  Depositphotos 25484511 l 2015Басейн такого типу дуже міцний та довговічний, але досить витратний і трудомісткий за виготовленням. Оскільки, тільки застигання бетону триває місяць, можна уявити, скільки часу піде на інші будівельні процеси (риття котловану, встановлення опалубки, армування, оздоблювальні роботи).

Ще одним недоліком є тривалий прогрів води, тому що бетон довго тримає температуру і довго прогрівається.

Але, не дивлячись на ряд недоліків і труднощів виготовлення, такі конструкції мають дуже багато плюсів:

* довговічність,
* високий рівень ґрунтових вод не перешкода,
* різноманітність облицювальних матеріалів (скло, кераміка, камінь, фарби, фарфор),
* стійкість до механічних пошкоджень.

Басейни з поліпропілену і акрилу

Басейни з поліпропілену одні з найпопулярніших видів, оскільки поліпропілен досить міцний і достатньо легкий матеріал, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та агресивного середовища.

Чаша для такого басейну збирається з листів поліпропілену, товщина яких складає 5 – 10 мм. Листи матеріалу з’єднують шляхом спайки. Таким чином досягається максимальна герметичність конструкції, яка не вимагає додаткової гідроізоляції.

Басейни акрилові, ціни на які дещо відрізняються, дуже схожі за властивостями з поліпропіленовими. Такі басейни безшовні, а також мають ідеально гладку поверхню.

Як доглядати за басейном

 Depositphotos 75325561 l 2015 Своєчасне обслуговування, очищення і дезінфекція басейну необхідні для комфортного купання в ньому.

Фізичне очищення проводять за допомогою сачків, якими збирають сміття. Із дна збирається бруд, що накопичився там.

Хімічно: воду дезінфікують та обробляють хлором, бромом, киснем, регулюючи рівень рН та наявність мікроорганізмів в басейні.

Також популярне очищення води за допомогою ультрафіолетового освітлювача та іонів срібла, котрі повністю вбивають всі види бактерій і вірусів.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод