• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Альтернативні види енергії

  В наш час використання альтернативних джерел енергії з особистою метою стає все популярнішим. Все частіше в проект приватного будинку архітекторами закладаються інноваційні енергетичні пристрої. І це економічно грамотно. Неодноразові копіткі прорахунки доводять , що такі види енергії значно економлять бюджети домовласників. Вони екологічно дружні і мають високу продуктивність.

Якщо Ви остаточно вирішили відмовитись від центрального енергозабезпечення та надати перевагу альтернативних енергоджерелам, тоді ми сміливо Вам допоможемо. Фахівці компанії зможуть підібрати пристрої, розрахують потужності, правильно все встановлять, і, в результаті нашого співробітництва, всі інженерні системи будуть працювати в унісон. Ваш будинок буде абсолютно автономним.

Які джерела альтернативної енергії ми рекомендуємо використовувати у приватному будинку?

Depositphotos 128473156 original1. Сонячні фотомодулі, електростанції або батареї. Вони призначені для виробництва електроенергії, використовуючи сонячну енергію. Такі пристрої бувають різної потужності. Наприклад, для будинку, площа якого 350 кв.м, таких модулів знадобиться не більше 12 штук. Їх продуктивність в сонячний сезон (березень-вересень) буде складати 300 – 400 кВт/год, а в менш активний період – до 150. Всі батареї підключаються до інверторної системи ( приблизна потужність 6 кВт) через зарядний пристрій. Для накопичення електроенергії, під землею, на глибині 3 метри встановлюються акумулятори ємністю 92 ампери/год

Сонячна батарея складається з кристалів, які схоплюють енергію. Вони бувають монокристалічні і полі кристалічні. Моно – більш довговічні, але примхливі. Для їх бездоганної роботи потрібна постійна наявність сонячного світла. Полікристалічні батареї підлаштовуються під будь - які погодні умови.

Depositphotos 5756953 original2. Вітрогенератор. За його допомогою отримуємо ще одне альтернативне джерело живлення. В ньому енергія вітру перетворюється в електрику. Для приватного будинку достатньо потужності 5 кВт при діаметрі лопатей 6 – 7 метрів. Висота щогли, на якій встановлено схоплювач вітру, складає 26 – 30 метрів. За високої активності вітру продуктивність генератора 450 – 600 кВт/год, в інший період – до 200 кВт.

Використовуючи тільки сонячні батареї і вітрогенератор, Ви отримаєте 700 кВт за год, і цього буде предостатньо для роботи всіх побутових пристроїв на повну потужність.

3. Котел на біопаливі. Такий котел забезпечить високу ефективність внаслідок спалювання деревини, гранульованого торфу або ж інших біопродуктів. Завантаження палива відбувається один раз на добу. При потужності котла 60 кВт, його ресурсу вистачить для того, щоб опалювати житловий будинок до 400 кв.м, а також додаткові приміщення – баню, сауну, зимовий сад.

4. Сонячний колектор. Це альтернативне джерело енергії перетворює енергію сонця в теплову. Встановлюється на даху приватного будинку. Використовується для підігріву води. Перетворена електроенергія накопичується в спеціальну буферну ємність або відразу використовується бойлером для підігріву води. В літній час, коли потреба в опаленні відпадає, енергія використовується для підігріву води до 60 градусів, потім контролер направить «зайву» теплову енергію в буферну ємність об’ємом 2000 літрів. Така ємність має теплообмінник потужністю 45 кВт. Теплова енергія із буферної зони влітку використовується


Depositphotos 80746786 l 20155. Геотермальні теплові насоси – ще один різновид альтернативного джерела тепла. З допомогою такої техніки використовується енергія землі і води. Влітку така система працює на охолодження будинку. Мінусом в цьому виді отримання альтернативної енергії є дороговизна обладнання, але наступна економія платежів за комунальні послуги здасться Вам більш приємною. Для роботи насоса необхідне постійне джерело енергії.

6. Інфрачервоне опалення – сьогодні стає дуже популярним альтернативним видом опалення. Такий вид обігріву будинку економічний і швидко монтується. В монтажі теплої підлоги використовують інфрачервону плівку. Крім теплої підлоги в приватних будинках прокладають систему «теплий плінтус».

Як же все це буде працювати системно?

При монтажі системи опалення встановлюється котел на біопаливі, підключаються спеціально призначені для такого виду опалення радіатори. Укладається тепла підлога, яка працює від альтернативного джерела енергії. Проводиться розводка труб по всьому будинку. Обов’язково пам’ятаємо про буферну ємність і теплообмінник.

Підігрів води здійснює бойлер з теплообмінниками від сонячного колектора і від котла.

Система кондиціювання будинку також працює від альтернативного живлення. Вона автономна, з можливістю регулювання температури в кожній кімнаті окремо.

Аналогічна ситуація з вентилюванням. Система вентиляції встановлюється з регуляторами вологості і очищення повітря.

Енергія сонця, вітру або води заряджає акумулятори до напруги в них в розмірі 56 Вольт. Якщо акумулятори заряджені, альтернативне джерело направляє енергію в резервні ємності, а саме на ТЕНи. Їх потужність 4 кВт. ТЕНи, в свою чергу, нагрівають воду. Також, накопичене тепло з буферної зони йде на обігрів підлоги.

Звичними, і такими, що вже давно використовуються, альтернативними джерелами отримання тепла є каміни, печі, а також кондиціонери.

  Depositphotos 21123781 originalЗастосування альтернативного метод отримання електроенергії в каркасному будинку – найвірніше рішення. Ви отримуєте розумний будинок з мінімальними енерговитратами.

Для того, щоб отримати високий коефіцієнт енергоефективності будинку, фахівці компанії неухильно правильно та у відповідності з технологією запроектують вибране Вами інноваційне альтернативне джерело енергопостачання, встановлять його та запустять безперебійну роботу всіх систем життєдіяльності Вашого будинку.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод