• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Будинки із цегли

  Особливих обмежень по будівництву будь-якого типу цегляного будинку немає. Ми можемо бачити цегляні будинки, проекти яких дуже цікаві з архітектурної точки зору, прості цегляні будинки з верандою або хитромудрі цегляні будинки в англійському стилі.Depositphotos 7907009 original

Оскільки матеріал є досить міцним і витримує колосальні навантаження на стискування, це дає можливість зводити не лише цегляні одноповерхові будинки, а і багатоквартирні висотки, адміністративні будівлі, готелі, бази відпочинку, ресторани, церкви і багато що інше.

Проектна документація. Перед початком усіх робіт необхідно скласти проект, який відповідатиме усім будівельним нормам і вимогам. Якщо будуть допущені грубі помилки, узаконити такий будинок буде неможливо.

Проект передбачає наступні пункти:

- поверховість будівлі,
- кількість житлових і підсобних приміщень,
- елементи конструкції (фундамент, стіни, дах),
- систему комунікацій (газ, вода, електрика, каналізація).

Етапи будівництва цегляного будинку

Вибір фундаменту. Для даного типу будинку підійде монолітно - стрічковий фундамент за умови, що рівень ґрунтових вод не занадто високий, оскільки взимку сила морозного здуття може видавити фундамент.

Для облаштування фундаменту необхідно:
- зробити розмітку (перевірити прямі кути),
- викопати траншею,
- просипати подушку (пісок, щебінь) і протрамбувати її,
- зв'язати армопояс,
- залити бетоном траншею,
- укривати зверху плівкою або проливати водою (якщо дуже жарка погода).

Через 30 днів бетон досягне марочної міцності.

Цоколь і гідроізоляція. Цоколь для цегляного будинку може бути як бутовий, так і монолітно - бетонний. У другому випадку він виливається разом з фундаментом, також армується, проте для нього необхідно зробити опалубку. Зверху на цоколь необхідно покласти гідроізоляцію (склоізол, руберойд, щільна плівка).

 Depositphotos 76661239 original Стіни цегляного будинку. Вибираючи цеглу, необхідно пам'ятати, що на внутрішню частину стіни буде колосальне навантаження, тому вона має бути з повнотілої цегли. Для зовнішньої частини стіни цегла підійде як повнотіла, так і порожниста. Останній варіант найприйнятніший, оскільки повітряні камери усередині виступають як додаткова термоізоляція.

Товщина стіни для цього будинку має бути не менше двох цеглин.

Кладку цегли необхідно розпочинати з кутів майбутнього будинку. Перев'язку цегли необхідно робити як подовжню, так і поперечну, щоб зв'язати кожен ряд між собою.

Армування стін проводиться спеціальною сталевою сіткою через кожні 2-3 ряди цегли. Також армувати можна і звичайною арматурою діаметром 10-14 мм. В цьому випадку стержні монтуються в стіни в 2 сліди (іноді в один).

Дах і фронтони. Фронтони викладаються в 1/2-1 цеглину, залежно від призначення горища/мансарди. Покрівельний матеріал монтують на кроквяну систему.

Переваги та недоліки цегляного будинку

Однією з основних переваг цегляного будинку являється його міцність, що дозволяє на несущі стіни класти залізобетонні перекриття і будувати наступний поверх. Міцність цегли грає велику роль, якщо ви плануєте побудувати цегляний будинок з великими вікнами. В даному випадку над вікном встановлюється більш міцна, ніж залізний кут, залізобетонна перемичка, чимала вага якої не зможе пошкодити стіну.

 Depositphotos 12010026 original Пожежонебезпечність таких будинків дуже низька, оскільки цегла абсолютно негорючий матеріал.

Довговічність конструкції, - один з вагомих аргументів. Цегляний будинок може стояти десятками років, і навіть віками.

Такі будинки не схильні до окислення, гниття, а також їм не страшні комахи і гризуни.

Рівень звукоізоляції досить високий, що являється важливим для життя недалеко від проїжджої частини або інших шумних місць.

Серед недоліків цегляного будинку можна виділити складність ремонту, яка безпосередньо пов'язана з трудомісткими роботами по демонтажу.

Ще одним серйозним недоліком є тривалість будівництва помешкання. Цегляні будинки під ключ (від риття траншеї для фундаменту до обклеювання шпалерами) займає від півроку до декількох років. Така тривалість пов'язана з наявністю вологих робіт, які вимагають багато часу, таких як:

- цегляна кладка,
- обштукатурювання,
- бетонування.

На цегляні будинки ціни не найнижчі, оскільки це обумовлено ціною на сам матеріал і високою платою за роботу з цеглою, що є ще одним істотним недоліком. Велика вага цегли вимагає обов'язкової наявності важкого фундаменту, що ще більше здорожує конструкцію.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод