• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Модульні будинки

проекти модульних будинків, модульні будівлі, що швидко зводяться

Модульне будівництво - тренд сучасного життя.

 architecture 1477094 960 720Основна ідея модульного будівництва - це виробництво готового будинку на заводі і установка його на обраній ділянці. Тобто, ви купуєте не будівництво дому, розтягнуте в часі, а готовий будинок, в якому передбачена не тільки основна конструкція, включаючи підлогу, стіни і дах, а й все необхідне внутрішнє планування, потрібні інженерні системи та комунікації, а також часто оздоблення з запланованим набором меблів. Мало того, технологія збірки модульних будинків дозволяє їх перевозити з місця на місце і при необхідності збільшувати внутрішній простір, приєднуючи до будинку нові блоки.

  Така технологія виникла з необхідності людей в пересуванні, а також через зміну цінностей сучасної молоді. Молоде покоління більше не хоче жити в будинку батьків, не хоче підтримувати стару дачну ділянку і вже точно ніхто не планує будувати дім на віки. Тому, що діти сучасного покоління будуть ще більш мобільними, будуть жити в інших містах і вкладати сьогодні кошти в будівництво дому, який через 50 років залишиться порожнім - це марна трата грошей і часу.

  Будинок повинен бути зручним, комфортним і його будівництво має бути швидким. Ось головні вимоги сучасного покупця. І модульне будівництво дому в повній мірі відповідає цим вимогам.

  Україна тільки починає знайомитися з поширеною на Заході технологією будівництва модульних будинків, яка передбачає повністю заводське виготовлення і складання споруди. Адже такий підхід допоміг би вирішити безліч житлових проблем нашої країни.

  Можливість транспортування модульних будинків обумовлена їх конструктивними особливостями. У більшості випадків площа модулів не перевищує 45 м2, а форма елементів визначається параметрами вантажного автомобіля: модулі є витягнутим паралелепіпедом з поперечною шириною корпусу 3-4 м. При цьому, ширину, висоту і, відповідно, площу модульного будинку можна збільшити шляхом приєднання нових модулів.

  Утримати форму під час транспортування і при підйомі краном допомагає жорстка металева рама модульного будинку. Основну частину об'єму стін заповнює утеплювач, що забезпечує легку вагу будівель і чудові показники енергоефективності.

  Модульні будинки можна монтувати без спеціально облаштованого заглибленого фундаменту - на стовпчасті опори або навіть просто на вирівняний майданчик. Установка і підключення модульного будинку до комунікацій займає всього один день.

img 04 03

Модульні будинки під ключ - переваги і недоліки

  Хоча спосіб виробництва модульних будинків нагадує каркасну технологію (будівля збирається на основі каркасу з утеплювачем), тут все ж є і немало відмінностей.

  Передусім, найважливішою перевагою модульної технології є відсутність будівельних процесів на ділянці (хоча інженерні комунікації до будинку провести все ж доведеться). Швидкість виробництва будинку може навіть перевищити каркасне будівництво і у більшості випадків обмежується 7-8 тижнями з дня купівлі проекту модульного будинку.

  Замість облаштування фундаменту в даному випадку досить встановити спеціальні опори для модулів або розчистити ділянку і зробити гравієву подушку завтовшки близько 200 мм. На зведення конструкції не потрібне отримання дозвільної документації (хоча зареєструвати будинок як нерухомість, за бажанням, можна).

  При цьому можливість сполучення модулів відкриває додаткові переваги. Планування не обов'язково має бути витягнутим, а цілком може бути традиційно квадратним (у тому числі з терасою, яку роблять між окремих модулів). Сам будинок, як вже говорилося, можна у будь-який момент збільшити.

  До мінусів модульних будинків відносять менший термін служби порівняно з каркасними конструкціями (до 50 років), неможливість облаштування підвалу і конструктивні обмеження окремих виробників. Так, використати модулі в якості другого поверху можна далеко не завжди, а максимальна площа збірних конструкцій частенько обмежується 150-180 м2.

  Проте, на купівлі модульного будинку часто зупиняють свій вибір молоді сім'ї, літні люди, а також ті, хто вирішив використати модулі в якості тимчасової споруди до зведення традиційного капітального будинку. Незамінні модульні конструкції на довгих вузьких ділянках і в місцях із складним рельєфом, або з нестандартною гідрогеологічною обстановкою.

architecture 1477098 960 720

Як обрати та купити модульний будинок

  Вартість модульного будинку визначається рядом конструктивних параметрів. Основний вплив на ціну виконує площа будівлі, матеріал каркасу (дерево або метал), площа вікон (засклення), тип використовуваного зовнішнього і внутрішнього оздоблення, а також покрівельного покриття, сумарна довжина внутрішніх перегородок і кількість дверей, інженерне оснащення.

  Основна економія при купівлі модульного будинку проявляється завдяки відсутності необхідності робити заглиблений бетонний фундамент, відсутності будівельних робіт і малої трудомісткості робіт по монтажу модульного будинку та відсутності необхідності отримання дозвільної документації.

  Середня вага будинку на основі одного модуля складає 4-7 тон, і для його перевезення знадобиться низькорамна платформа. Збільшити обсяг витрат може віддаленість ділянки від місця виробництва модульної конструкції і відсутність під'їзних шляхів до місця установки.

  Модульні будинки не відрізняються найвищим рівнем естетичного дизайну, проте, враховуючи їх порівняно невисоку вартість, економічність і сучасний високотехнологічний стиль оформлення, вони досить затребувані і зручні.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод