• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Купольні будинки

Купольні будинки

Що таке купольні будинки?

Купольні будинки - це сучасний напрям будівництва малоповерхового житла. Прийшов він до нас з Японії, де технології економічного та екологічного будівництва є передовими в світі. Виготовлені купольні будинки у формі напівсфери.

Тут же - в Японії, був реалізований перший прототип сучасних збірних будинків у формі купола. Будинки являють собою модульні конструкції з 12 пінополістирольних блоків з готовими отворами, куди монтують двері, вікна, вентиляцію і т.д.

Будинки можуть мати круглу й овальну форму. Діаметр підлоги у такому круглому будинку - 8 м, висота - 4,5-5,5 м. Загальна площа - 50 м2 по підлозі і 70 м2 з урахуванням невисокої мансарди. Висота стін може бути збільшена за рахунок додаткового кільця у основи, а овальну форму конструкціям надають за допомогою додаткових арок довжиною 2 м.

 

З чого вони виготовлені?

СТІНИ купольного будинку виготовлені з негорючого пінополістиролу щільністю 350-400 кг/м3 товщиною 200 мм. Вони покриті вогнетривким матеріалом (металева сітка з оздобленням) і захищені від ультрафіолету, вологи, перепаду температур та інших атмосферних впливів.

ПІДЛОГИ купольних будинків монтують на легкому стрічковому фундаменті або 20-сантиметровій залізобетонній плиті.

КОМУНІКАЦІЇ закладаються у підлозі разом з фундаментом і з'єднуються з утопленими в стінах інженерними рішеннями, ніяк не впливають на корисний об'єм внутрішнього простору.

ОЗДОБЛЕННЯ в купольному будинку наноситься поверх залізної армуючої сітки і може являти собою штукатурку, метал, камінь, бітумне покриття, мозаїку і т.д.

ВІКНА і ДВЕРІ максимально надійно і просто кріпляться в готові ніші монтажною піною.

ДАХ купольних будинків є продовженням стін.

 2345rupol

Dome Piece(Wall)  Dome Piece(Door)  Dome Piece(Window)  Ceilng Piece  Ceilng Piece(Window)
panel panel_door panel_window roof roof_window
ширина -- 1,993 мм ширина -- 1,993 мм ширина -- 1,993 мм ширина -- 3,712 мм ширина -- 3,712 мм
висота -- 3,573 мм висота -- 3,573 мм висота -- 3,573 мм висота -- 545 мм висота -- 590 мм
товщина -- 175 мм товщина -- 175 мм товщина -- 175 мм товщина -- 175 мм товщина -- 175 мм
вага -- 62,0 кг вага -- 54,1 кг вага -- 62,3 кг вага -- 43,4 кг вага -- 41,8 кг

Де це може бути застосовано?

Купольні будинки стали популярні серед прихильників здорового життя, інноваційних технологій та екологічного споживання ресурсів. Основна аудиторія цих будинків - прогресивне покоління, яке прагне жити в гармонії з природою і використовувати екологічно чисті матеріали для будівництва свого будинку:

ЖИТЛОВІ КУПОЛЬНІ БУДИНКИ на кілька кімнат підійдуть тим, хто любить незвичайну архітектуру, незвичний інтер'єр, цінує простір і хоче жити в будинку з чистих матеріалів.

ДАЧНИЙ БУДИНОК за містом у формі невеликої півсфери може стати і дивовижним місцем для відпочинку сімейної або закоханої пари, віддаленим робочим місцем для фрілансера.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ в купольному будинку підійде тим, хто шукає натхнення. Природне освітлення в такій майстерні розподіляється рівномірно, відбиваючись від стін у всіх напрямках.

БАЗА ВІДПОЧИНКУ АБО ЕКО-ПАРК, облаштований кількома поруч розташованими купольними будинками, які можуть стати основною комплексу з орієнтацією на еко-ідеологію та цілорічний туризм.

Незважаючи на невеликі габарити, купольні будинки місткі і забезпечують абсолютно повноцінне проживання 1-3 осіб.

З точки зору комерційного проекту - це швидкоокупна інвестиція, так як використовувана технологія дозволяє максимально швидко побудувати і запустити проект. До того ж будинки можна встановити на невеликій ділянці землі.

Чому це вигідно для будівництва?

ПО-ПЕРШЕ, ЦЕ ЕКОНОМНО. При одному і тому ж обсязі площа стін і даху купольних будинків мінімум на 25% менша показників звичайних будинків. При будівництві не потрібно витрачатися на облаштування пирога даху. Стіни і дах тут складаються з 12 пінополістирольних модулів, що з'єднуються за принципом шип-паз, як пелюстки квітки.

ПО-ДРУГЕ, ОЧЕВИДНА ВИГОДА НА ФУНДАМЕНТІ. Купольні будинки встановлюють на полегшеному стрічковому фундаменті або 20-сантиметровій плиті, які забезпечують економію навіть в порівнянні з недорогим каркасним будівництвом.

 

ПО-ТРЕТЄ, ШВИДКІСТЬ. Будинки збирають за 1-2 дня без залучення важкої техніки. Це дає можливість заощадити на оплаті праці робітників, транспортних витратах і матеріалах. Швидко побудувати подібний будинок можна навіть в горах й іншій важкодоступній місцевості.

 

ПО-ЧЕТВЕРТЕ, ДУЖЕ ПРИВАБЛИВА ЦІНА. Будинок під оздоблення без фундаменту коштує близько 200 000 грн, з фундаментом його вартість зростає приблизно в 1,5 рази.

 

І П'ЯТЕ - ГАРАНТІЯ! Будівля відрізняється стійкістю і довговічністю. Основи частин конструкції надійно закріплені, а вживані матеріали розраховані на термін експлуатації протягом 50 років і більше.

 

Які переваги купольних будинків?

24

 1. У такому будинку ви будете дихати здоровим повітрям і спати здоровим сном. Матеріал стін купольних будинків вважається екологічно безпечним, оскільки на 98% являє собою газ (повітря або вуглекислий газ), який укладений у спінені осередки полістиролу, що складається лише з атомів вуглецю і водню. Купольний будинок взагалі можна оформити в еко-стилі за принципом житла хоббітів, облаштувавши на поверхні котеджу газон.
 2. Ви можете зробити індивідуальне планування на свої смак і уподобання в інтер'єрі. Інтер'єр купольного будинку більш просторий, ніж здається за рахунок компактного зовнішнього вигляду. Простір створює відчуття спокою, а відсутність внутрішніх опор дає можливість вільно вибирати розташування пінобетонних перегородок.
 3. Це теплий будинок, який споживає мало електроенергії і ви можете розраховувати на невеликі витрати на його опалення. 3а рахунок зменшення площі стін і даху знижуються тепловтрати. Форма купола захищає будинок від вітру. Завдяки пінополістиролу, який працює за принципом термоса, енерговитратність опалення становить всього 1 кВт при температурі -20 ° С на вулиці.
 4. У будинку буде завжди свіже повітря і здоровий мікроклімат. Форма купола забезпечує ефективну і інтенсивну циркуляцію повітря по всьому простору будинку. Це полегшує налагодження мікроклімату і опалення.
 5. Будинок простоїть десятиліття і при будь-яких погодних умовах. Довговічність стін купольних будинків становить не менше 80 років, а мінімальний термін експлуатації будівлі складає 50 років.
 6. Ви не будете чути шум з вулиці і акустика всередині будинку теж вас приємно здивує. Шум зовні купола чудово відбивається від вигнутих стін будинку, які і забезпечують якісний захист від непотрібних звуків.
Скільки це коштує?

Купольний двоповерховий будинок площею 93 м2

Дізнатися вартість

 

 

Комерційний проект «під ключ»

Купольні будинки як прибутковий бізнес зі швидким поверненням інвестицій

Купольні будинки в силу своєї простоти конструкції, швидкого зведення і тривалого періоду експлуатації є ідеальним варіантом для організації заміського клубу або релакс-парку.

Ми пропонуємо проектування та будівництво такого парку «під ключ»:

- розробка проекту нашим проектним бюро;

- архітектурний дизайн-проект, який індивідуально з вами розробляє наш архітектор;

- прорахунок вартості будівництва від стандартної до розширеної комплектації;

- реалізація будівництва.

Реалізація такого комерційного проекту займає від 3-х місяців.

Чому це може бути вам цікаво

 

 

ШВИДКЕ БУДІВНИЦТВО І ЛЕГКЕ ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

ШВИДКЕ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

ВИСОКИЙ ПОПИТ ЗА РАХУНОК УНІКАЛЬНОСТІ ПРОЕКТУ

 

Як замовити проект і дізнатися більше?

Контактна форма Заповніть форму нижче, і наші менеджери дадуть відповідь Вам якомога швидше
Будь ласка, повідомте нам своє Ім'я.
Вкажіть email
Please let us know your message.
  Обновить Невірне введення
Ми в соцмережах

 

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

 

 

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод