• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Канадські будинки

Будинки за канадською технологією - що це таке?

  Канадська технологія будівництва - відносно нова на українському ринку технологія зведення житлової і комерційної нерухомості, що дозволяє за 2-3 місяці звести повноцінний будинок при порівняно менших грошових витратах (порівняно з цегляними будинками).Depositphotos 4600115 l 2015

  Такі будинки є енергоефективними і довговічними. Спочатку з'явилися вони в Канаді. Технологія дозволила заощадити на деревині, простір між балками заповнювався спеціальною сумішшю з соломи, глини і піску. Також в процесі розвитку нового напряму були використані стійки / балки / розкоси меншого перетину, каркас обшивався з 2 сторін дошками, а порожнини заповнювалися теплоізоляційної сумішшю, щілини забивалися шерстю.

  Суворі кліматичні умови регіону дозволили перевірити будинки на міцність і теплоефективність, а влада країни посприяла розвитку даного напрямку шляхом фінансування цієї галузі. Завдяки цьому канадська технологія вийшла на високий якісний рівень, стала використовувати сучасні теплоізоляційні матеріали, завоювала популярність в країнах з холодним або мінливим кліматом, і сьогодні являє собою один з найбільш успішних сегментів приватного житлового будівництва.

  Останнім часом канадські будинки активно набирають популярності в Україні, завдяки енергоефективним властивостям конструкції стін (низькій теплопередачі), що дозволяє значно понизити суми в комунальних рахунках за обігрів житла. Будинки за канадською технологією не потребують додаткової зовнішньої теплоізоляції на відміну від блокових і цегляних будинків. Виключно для естетики ці будинки обшиваються різними фасадними матеріалами.

Зведення канадських будинків в Україні

  Будинки, зведені за канадською технологією, є міцними, сучасними і універсальними; починати будівництво можна у будь-якому регіоні протягом 12 місяців на рік. Усупереч традиційним переконанням, заливати фундамент для канадського будинку можна і взимку, оскільки конструкція має невелику вагу і не вимагає облаштування масивного фундаменту. Також зимове будівництво дозволить скоротити фінансові вкладення на будівельних матеріалах, які в цю пору року значно дешевші, і навесні, не роблячи перерв у будівельному процесі, приступити до зовнішніх фасадних робіт.

  Канадська технологія передбачає два напрями: " класичне" - з використанням базальтового утеплювача, і sip- панельне .

  Принцип зведення будинків досить нехитрий: встановлюється дерев'яний каркас, проміжки заповнюються базальтовим утеплювачем, зовнішні і внутрішні стіни обшиваються спеціальним оздоблювальним матеріалом. Або на готовому фундаменті будинок збирається з готових сіп-панелей. Значний плюс технології - немає тріщин, будинки не схильні до усадки, стіни рівні і готові до фінальних робіт.

Depositphotos 1037109 original

Як збудувати канадський дім?

  Просто звернутися до нас! Компанія ЄвроХауз пишається тим, що ось уже 8 років зводить будинки за канадською технологією, і з кожним роком все більша кількість людей звертається до нас за будівництвом свого дому. Працюючи на ринку України з 2008 року, ми не тільки вивчили історію напрямку, дізналися плюси і мінуси технології, ми на власному досвіді довели, що канадські будинки - екологічні, енергоефективні, малобюджетні як на етапі будівництва, так і при подальшій експлуатації, довговічні і сучасні .

Зведення будинків за канадською технологією включає в себе наступні етапи:

 1. заливка фундаменту;
 2. зведення каркасу;
 3. обшивка стін;
 4. установка покрівлі;
 5. монтаж вікон і дверей;
 6. інженерні мережі;
 7. утеплення;
 8. фінальні оздоблювальні роботи.

  Використовуючи канадську технологію, можна звести будь-який будівельний об'єкт: будинок, ресторан, магазин або лазню.

  Канадські будинки дуже невибагливі, в процесі здійснення фінальних робіт можна використовувати будь-який матеріал - сайдинг, цегла, шпалери, плитку та ін.

Де ми будуємо

  Компанія ЄвроХауз зводить унікальні і сучасні будинки у будь-якому куточку нашої країни. Територіальне розташування клієнта для нас не має значення, для нас важливі його побажання і цілі.

Географія покриття:

* Київ (Київ, Біла Церква, Чернігів, Черкаси, Житомир, Вінниця, Суми, Полтава);
* Львів (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Ужгород);
* Дніпро (Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Полтава, Харків, Донецьк і Луганськ);
* Одеса (Одеса, Миколаїв, Херсон).

Як ми будуємо

  У своїй роботі ми використовуємо матеріали світових і вітчизняних постачальників: ТМ "Бетон от Ковальской", базальтовий утеплювач ROCKWOOL, мембрани JUTA, вітробар'єр Tyvek, покрівельне покриття - металочерепиця Ruukki або бітумна черепиця Owens Corning, карнизна підшивка Royal Soffit, вікна Rehau, osb EGGER, гіпсокартон Knauf, штукатурка-короїд Caparol або захисне покриття для дерев'яного зовнішнього оздоблення Pinotex.

Depositphotos 7589448 l 2015

Як купити канадський будинок

  Компанія ЄвроХауз пропонує канадські будинки, зведені за каркасною і сіп-технологіями різних дизайнерських і колірних рішень, поверховості, - ознайомитися з нашими проектами ви можете тут, а з ціновими пропозиціями тут.

  Купіть будинок своєї мрії прямо зараз, для цього зв'яжіться з менеджером компанії або скористайтеся онлайн-послугою прорахунку проекту - "Розрахувати типовий проект", у випадку якщо ви вибрали проект з нашого каталогу, і "Розрахувати індивідуальний проект", якщо у вас вже є готовий проект або на нашому сайті ви не знайшли будинку своєї мрії.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод