• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Будинки з SIP- панелей

  SIP-панель (StructuralInsulatedPanel) – це будівельний матеріал, який складається з 2-х плит ОСП і пінополістиролу в якості теплоізоляції. Будматеріал являється дуже міцним, в зв’язку з чим використовується для зведення будинків по каркасній технології.

  Depositphotos 120909740 l 2015SIP- технологія відповідає міжнародним вимогам екологічності та енергоефективності і вважається технологією «Зеленого будівництва» та «Енергозбереження» (“Green Building” і “EnergyStar”).

Звести будинок своєї мрії з мінімумом витрат і максимумом можливостей сьогодні більш, ніж реально, оскільки, зведення будинків з використанням сіп-панелей - процес швидкий і менш витратний, ніж класичне будівництво з цегли або газобетонних блоків.

Зведення сіп- будинків

На користь будівництва сіп-будинків говорять такі аргументи, а, вірніше, їх переваги, як:

 • мала вага конструкцій;
 • мінімальні терміни будівництва;
 • всесезонність будівництва;
 • простота складання;
 • мінімум шкоди природі і забруднень в процесі робіт;
 • відсутність процесу усадки будинку;
 • екологічність і енергоефективність;

Сіп-будинки зберігають тепло взимку, а прохолоду влітку. Таким будинкам не потрібна установка кондиціонерів і потужних опалювальних систем.

Етапи будівництва дому із сіп-панелей.

Етап 1 Підготовка ділянки

Перед початком зведення будинку і заливки фундаменту проводиться геодезія ділянки і геологія ґрунту, щоб виявити кут ухилу ділянки, тип ґрунту та наявність ґрунтових вод. Далі відбувається підготовка ділянки до роботи - розчищення, вирівнювання і підготовка під'їзних шляхів для транспорту.

Етап 2 Заливка фундаменту

Фундамент вибирається, виходячи з типу ґрунту, наявності ґрунтових вод, виду і важкості конструкції. Однією з основних переваг панельних будинків є їх мала вага, завдяки чому при зведенні таких будинків можна застосовувати стрічковий або пально - гвинтовий фундамент, що скорочує час на будівництво і ресурси замовника.

Етап 3 Монтаж

Після виконання усіх робіт по облаштуванню фундаменту будівельні бригади починають наступні види робіт і здійснюють їх в суворій відповідності до проектної документації:

 • забезпечення гідроізоляції конструкції, - для цього міжфундаментом і каркасом укладається руберойд або бітумна мастика;
 • укладання нижнього обв'язувального бруса до фундаменту анкерними болтами;
 • укладання нижнього обв'язування стін;
 • складання стін 1-го поверху;
 • укладання верхнього обв'язування;
 • складання стін 2-го поверху;
 • монтаж перекриттів: горищного і міжповерхового;
 • монтаж покриття підлоги;
 • монтаж покрівлі.

Етап 4 Прокладка інженерних мереж

Монтаж комунікацій здійснюється після складання каркасу і не проводиться в несущих стінах, - щоб уникнути слабшання несущої конструкції будинку.

Розводка труб водопостачання і каналізації, вентиляційні канали прокладаються в підлозі першого поверху і/або в перекриттях другого поверху. Електропроводка в гофрорукаві проводиться в проміжку між СІП-панеллю і гіпсокартоном.

Етап 5 Обробка

Depositphotos 44545653 originalПеред косметичними роботами по обробці внутрішньої і зовнішньої частини будинку, встановлюються вікна та двері. Значним плюсом є те, що отвори готуються заздалегідь, на етапі виготовлення каркасу, що прискорює терміни будівництва і спрощує процес установки.

Будови, зведені за sip - технологією, не схильні до усадки і змонтовані таким чином, що усі стіни ідеально рівні і готові до обробки. Внутрішні і фасадні оздоблювальні матеріали можуть застосовуватися будь-які, обмежень немає, все залежить від побажань замовника. При виборі оздоблювальних матеріалів слід врахувати декоративну складову - відповідність стилю усього будинку і захисну - стійкість і міцність шару фасадного покриття.

Як побудувати дім з сіп- панелей вигідно?

В першу чергу вам потрібно дізнатися про цю технологію все і переконатися, що це кращий варіант для будівництва приватного будинку. Побудувати свій сонячний будинок тепер можна дешевше і швидше, ніж будь-коли. Зателефонуйте прямо зараз фахівцям нашої компанії і вони проконсультують вас з усіх питань початку будівництва власного будинку з сіп-панелей.

Професіонали компанії ЄвроХауз нададуть допомогу у виборі проекту і матеріалів, організують виїзд на об'єкт будівництва і супроводжуватимуть вас на усіх етапах співпраці. Ми забезпечимо вас всіма необхідними документами для початку будівництва, укладемо офіційний договір та представимо Акти виконаних робіт по кожному етапу будівництва. Звертайтеся!

Подивитись ціну на будівництво дому із SIP- панелей можна тут.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод