• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

Будинки з газоблоку

Зведення будинків з газобетону

За останні 15 років в Україні спостерігається справжнісінький бум у сфері зведення будинків з газоблоку. Відгуки щасливих власників такого житла можна почути мало не на кожному кроці. Хочете і собі будинок з газоблоку? Ми із задоволенням допоможемо вам у будівництві оселі з газоблоку під ключ або під внутрішню обробку.

Проект будинку із газоблоку
 
Будинок з газоблоку. Площа 344 м2. Проект ЕХ-085.
перейти на сторінку проекту

Дещо про газоблок

Газоблок — це один з різновидів комірчастого бетону. До його складу входять: кварцовий пісок, газостворювачі, цемент, гіпс, вапняне молочко, різні відходи промисловості, наприклад, шлак. Завдяки своїй комірчастій структурі, газоблок має відмінні показники звуко і термоізоляції. Вибір щільності газобетонних блоків залежить від місця їх застосування і поверховості будівництва.

D300. Матеріал низької щільності, використовується в тих місцях, де будуть невеликі навантаження на блок. Рекомендується такий блок для будівництва міжкімнатних перегородок і не несущих конструкцій. Також може бути використаний, як матеріал для облицювання стін (утеплення).

D400. Газобетонний блок такої щільності використовують для будівництва одноповерхових будівель з низькими навантаженнями на перекриття (дерев'яні перекриття, мансардний поверх).

D500. Це блоки з високою щільністю, яка підходить для будівництва капітальних стін, несущих конструкцій і розрахована витримувати значне навантаження на перекриття.

Проектування будинків з газоблоку

Проектування будинків з газоблоку не відрізняється від проектування інших будинків. Можна використовувати безліч варіантів планування та поверховості. Важливо пам'ятати про невеликі теплоізоляційні властивості газоблоку, тому що він після будівництва поводиться як губка - всмоктуючи в себе вологу, і, тим самим, збільшуючи тепловтрати. Тому теплоізоляція повинна бути підібрана відповідно до норм. Важливо пам'ятати про невелику щільність матеріалу і правильно розраховувати навантаження на конструкцію. Ну, і звичайно, про зовнішній вигляд матеріалу. 

Газобетон - не самий красивий будівельний блок, тому, для естетичного зовнішнього вигляду, будинок з газобетону повинен бути оштукатурений чи обшитий ПВХ-панелями, або облицьований декоративною цеглою. Оскільки газобетонні конструкції мають порівняно легку вагу, для їх будівництва не потрібно занадто масивний фундамент. Невеликого монолітно-стрічкового або стовпчастого фундаменту буде досить. Це значно здешевлює і спрощує зведення будинку.

079
080
037
 
Будинки з газоблоку з пласкою покрівлею. Проекты EX-079, EX-80, EX-037

Будівництво дому з газоблоку - процес нескладний. Перший ряд блоків укладається за допомогою цементно-піщаного розчину, а всі наступні - за допомогою спеціального клею. Для міцності конструкції кожен 3-ий ряд кладки армують сталевими прутами. А якщо якийсь з блоків потрібно вкоротити - будівельники використовують спеціальну пилку з тугоплавкого матеріалу.

Товщина стін газобетонного будинку повинна бути не менша 375 мм, інакше стіну необхідно буде утеплити шаром мінвати. Для віконних перемичок використовують металеві куточки (по два на кожне вікно). Причому, нижню частину блоку необхідно наживляти на ребра куточка, а верхню армувати в два сліди. Останній ряд кладки посилюють арматурою.

Переваги і недоліки будинку з газобетону

Будинки з газобетонних блоків мають ряд безперечних переваг, в порівнянні з іншими видами житлової забудови.

1. Низькі фінансові витрати. На зведення будинку з газоблоку ціна буде набагато нижча, ніж, наприклад, з тієї ж цегли. Це пов'язано з наступними моментами:

- економія на чорновій обробці,
- менше витрат на фундамент,
- бригада будівельників обійдеться дешевше, зважаючи на легкість роботи з газоблоком,
- економія на опалюванні будинку (гарна термоізоляція).


2. Легкість і швидкість монтажу. Оскільки блоки мають невелику вагу при відносно великому об'ємі, їх легко переносити/укладати. Шов кладки клею для газоблоку значно менший, ніж шов цементно-піщаної суміші для кладки цегли, що істотно впливає на кількість замісів робочої суміші.

3. Термоізоляційні властивості. Оскільки матеріал має комірчасту структуру, що виключає промерзання, будинки з газоблоку досить теплі.

4. Не потрібна груба чорнова обробка. Будинок з газоблоку достатньо обштукатурити усередині і зовні, оскільки газобетон має рівну поверхню, а розмір шва кладки коливається в межах 2-3мм.

5. Пожежобезпека будинку. Навіть при дуже сильному нагріванні матеріал не піддається займанню.

Недоліків будинків з газоблоку небагато, але вони є:

- для монтажу настінних меблів використовують спеціальні анкери/дюбелі для газобетону, які набагато дорожчі за класичні кріплення (цвях, саморіз, дюбель/цвях),
- крихкість газоблоку, його легко пошкодити (подряпати, сколоти),
- низька міцність конструкції на вигин (з'являються тріщини в місцях усадки),
- малоповерховість споруджень будинків з газоблоку. Проекти будинків вищезгаданої щільності можуть передбачати не більше 3 поверхів.

Як побудувати будинок з газоблоку?

 • По-перше, треба розробити проект вашого майбутнього будинку. Проект можна замовити у архітектора чи купити готовий. Якщо ви замовите проект з нашого сайту - ви отримаєте його безкоштовно у разі будівництва.
 • По-друге, треба мати земельну ділянку.
 • Третє - розрахувати вартіть будівництва, підписати Договір на будівництво та внести передоплату. У деяких випадках ми даємо розстрочку на будівництво на 9 місяців. Будівництво з газоблоку триває близько 90-140 календарних діб.
Замовити будівництво
Замовити проект
 

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Зведення будинків з газобетону під ключ в Україні

Хочете і собі будинок з газоблоку? Ми із задоволенням допоможемо вам у зведенніі будинку з газоблоку під ключ або під внутрішню обробку. Наш проектний відділ підбере або розробить для вас проект будинку, який буде і економним, і комфортним.

Ми завжди стоїмо на боці замовника, тому наше будівництво дому з газобетону - це завжди відкритий і доступний процес. Ви можете спостерігати через веб-камеру будівництво, і вартість будинку з газоблоку у нас буде найвигіднішою в Україні.

Ми не конкуруємо з непрофесійними бригадами і «чорними» виконробами. Тому наші ціни на будинки включають гарантію і повну відповідальність за результат. Ми надаємо всі документи на будівництво, укладаємо договір і завжди залишаємося на зв'язку з Замовником.

Будинки з газобетону ми будуємо по всій Україні - в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та в областях. Вам достатньо надіслати нам заявку на будівництво, щоб отримати кошторис вже через кілька днів.

 

 

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод