• Київ
  Київ
  (044) 333-96-17
  Щекавицька 30/39, оф.15
 • Львів
  Львів
  (067) 618-40-96
  пл. Петрушевича 3, офиис 227

Безкоштовна лінія
0 800 33 97 18

0 800 33 97 18
Київ
(044) 384-15-88
Щекавицька 30/39, офіс 15

Львів
(032) 220-15-88
пл. Петрушевича 3, офііс 227

ІДЕАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО БУДИНКУ!

Замовити

Переваги індивідуального проектування:

Авторський проект
 

Ексклюзивний будинок з
нестандартним плануванням

Особливий архітектурний
стиль

Дизайн екстер’єру,
інтер’єру та ландшафту

Конструктивні та
інженерні рішення

Реалізація всіх потреб та
побажань

Розрахувати вартість проекту

Неверный ввод
Неверный ввод
Invalid Input

Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

 

Пакети індивідуальних проектних робіт:


Ескіз намірів забудови для отримання будівельного паспорта

В окремих випадках для того щоб виконати роботи з будівництва або реконструкції будинку не потрібно замовляти ескізний (архітектурний) або ескізний (будівельний) проект, а достатньо отримати за спрощеною схемою будівельний паспорт.

Якщо у вас є відповідний проект будинку або ви вирішили змінити існуючу споруду, ми зробимо для вас ескіз намірів забудови, який серед інших документів подається до органів містобудування та архітектури для отримання дозволу на будівництво.

Спрощений порядок отримання документів поширюється на приватні будинки, садові та дачні будиночки заввишки не більше двох поверхів (не враховуючи мансардного поверху), загальною площею не більше 300 м2, а також на господарські будівлі та гаражі.

Ескіз намірів забудови готує архітектор. Його завдання - привести проект будинку у відповідність з державними будівельними нормами, правилами і стандартами. При потребі ми здійснюємо виїзд на ділянку для проведення необхідних для вихідних даних вимірювань.

Ескіз складається з 5-15 аркушів, де відображаються розміри ділянки, відстані до сусідніх ділянок, розташування будівель і споруд, плани, фасади, позначки висотності, план покрівлі та інші дані.

Щоб почати роботу над ескізом, потрібні такі документи:

 • виписка з державного земельного кадастру (копія з описом меж ділянки);
 • технічний паспорт будинку (копія, при реконструкції);
 • топографічна зйомка (необхідна не у всіх випадках).

Після того, як отримано будівельний паспорт, для початку будівельних робіт потрібно подати повідомлення в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК).

Ескізний проект. Загальний архітектурний проект будинку

Проект будинку може включати в себе дві частини - ескізний (архітектурний) проект і ескізний (будівельний) проект. Якщо ви поки не повністю готові до будівництва і ще не продумали остаточно всі деталі майбутнього будинку, ми – архітектори EuroHouse з радістю і неординарним підходом допоможемо вам в цьому. Звернувшись до нас, ви отримаєте ескізний проект з повною обробкою необхідних елементів.

Ескізний проект потрібен для того щоб висловити загальну архітектурну ідею будинку і сформувати вимоги до реалізації основних архітектурних, художніх, екологічних та функціональних рішень. Тут подається загальний вигляд будівлі, визначається план забудови ділянки, узгоджуються габаритні розміри споруд, задаються взаємозв'язки і розміри приміщень, фіксується зовнішній вигляд будинку з різних сторін.

Ескізний проект складається з 12-30 аркушів, де відображаються розміри ділянки, відстані до сусідніх ділянок, розташування будівель і споруд, плани, фасади, позначки висотності, пояснювальна записка, план покрівлі, тривимірна модель, розріз, план сходів, вікон і дверей і т.д. Залежно від конкретного випадку до складу ескізного проекту можуть входити інші креслення, такі як інженерні мережі.

Проект. Архітектурні та конструктивні рішення, інженерія, генплан

Розробка проекту будинку виконується на підставі необхідної вихідної інформації і деяких передпроектних робіт. Це основна стадія проектування, яка дасть можливість отримати дозвіл на будівництво і порахувати уточнений кошторис. Проект будинку повинен давати завершене уявлення про те, яким буде будинок, а наступний етап проектування (підготовка робочого проекту та робочої документації) описує безпосередній процес реалізації проекту.

Проект будинку включає в себе архітектурно-будівельний розділ, а також - в загальному випадку інженерну частину.

 • Архітектурно-будівельний розділ містить 30-60 аркушів і несе детальну інформацію про зведення будинку. Він ділиться на архітектурну та конструктивну частини.
 1. В архітектурну частину входять генплан з урахуванням благоустрою та озеленення, опис архітектурних рішень, креслення з геометричними характеристиками будівлі, фасади, план даху, плани поверхів з експлікацією приміщень, специфікації прорізів і перемичок, архітектурні вузли конструкцій, плани та експлікації підлог, рішення щодо зовнішнього і внутрішнього оздоблення і т.д.
 2. У конструктивний розділ входять рішення із прийнятої конструктивної схеми (матеріал стін, перекриттів і даху), креслення конструктивних рішень фундаменту, перекриттів і даху, креслення окремих вузлів і конструкцій, матеріали із зазначенням теплотехнічних та звукоізоляційних характеристик і т.д.
 • В інженерну частину, яка складається з 20-30 аркушів, входить необхідна інформація для монтажу внутрішньобудинкових інженерних систем - водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, електропроводки і т.д.

Робочий проект. Конкретна реалізація в залежності від технології будівництва

Робочий проект будинку являє собою безпосередню реалізацію проекту будинку. Він може бути розгорнутим втіленням попередньої стадії індивідуального проектування або формуватися на підставі вже готових проектних рішень і типових проектів.

При проектуванні простих об'єктів, таких як таунхауси, типові індивідуальні житлові, садові або дачні будинки все проектування зводиться лише до цієї стадії - розробки конкретного робочого проекту типового будинку.

При проектуванні складних об'єктів, до яких відносяться, в тому числі, й індивідуальне проектування житлових будинків, дана стадія є завершальним етапом двох попередніх кроків проектування. Робочий проект готується на підставі ескізного (архітектурного) проекту і основного (будівельного) проекту будинку.

Робочий проект включає в себе всю необхідну затверджувану, а також робочу документацію.

 • Затверджувана документація являє собою основні (архітектурно-будівельна й інженерна) частини проекту будинку, описані в попередньому пункті.
 • Робоча документація включає в себе докладні робочі креслення, паспорт оздоблювальних робіт, кошторис проекту, специфікації виробів, матеріалів й устаткування, заповнені опитувальні листи, необхідну документацію на будівельні вироби і т.д.
 1. Кошторис проекту зазвичай займає 2-5 аркушів і являє собою перелік і специфікацію всіх необхідних для будівництва робіт і матеріалів.
 2. Додатково до складу робочої документації входять переліки робіт, для яких потрібне складання актів, а також спеціальні креслення складних ділянок, креслення спеціального і нетипового обладнання та інші допоміжні матеріали.

Інженерна частина проекту. ЕТР, ВК, ОВ та інші

Інженерний розділ проекту будинку може входити в затверджувану документацію робочого (будівельного) проекту, а може виконуватися окремо в якості додаткових матеріалів до проекту.

Окрема розробка інженерної частини проекту можлива, якщо з яких-небудь причин цього розділу немає в основному (будівельному) проекті або в разі, якщо конкретна реалізація інженерної частини не влаштовує замовника.

Інженерна частина проекту зазвичай включає в себе 20-30 аркушів з повною інформацією, потрібною для монтажу інженерних систем:

 • на кресленнях систем водопостачання та каналізації наводяться схеми розведення труб і сантехнічних вузлів;
 • на кресленнях систем опалення та вентиляції аналогічно показуються схеми розведення і монтажу труб, вентиляційних каналів, «теплої підлоги» і т.д .;
 • на кресленнях мережі електропостачання показується розведення освітлення і силових мереж, схема монтажу ввідно-розподільних пристроїв, заземлення і т.д.
 • додатково в інженерну частину проекту можуть входити схеми газопостачання, блискавкозахисту, слабкострумових мереж - зв'язку, телебачення й інтернету, охоронної та протипожежної сигналізації систем відеоспостереження, системи «розумний будинок» й інших.

Дизайн проект. Візуалізація екстер’єру та інтер’єру

В окремих випадках робочий проект може доповнюватися детальною розробкою інтер'єрів і зовнішнього вигляду будинку. Це робиться за допомогою комп'ютерного моделювання і представляється у вигляді тривимірного зображення або анімованого цифрового ролика.

Візуалізація екстер'єру та інтер'єру не є обов'язковою частиною проектної документації, проте її присутність вкрай бажана, оскільки тривимірна модель будівлі і приміщень дозволяє наочно побачити реалізацію проекту з урахуванням навколишнього ландшафту, особливостей зовнішнього та внутрішнього оздоблення та інших деталей.

Самі робочі креслення не дають можливості об'єктивно оцінити зовнішній вигляд будинку та представити розташування будівлі або внутрішніх приміщень в просторі. Об'ємне моделювання дозволяє виправити помилки вибору матеріалів, похибки в дизайні або архітектурному образі споруди. 3D-зображення будинку дає можливість порівняти і віддати перевагу тому чи іншому конструкційному матеріалу, типу покрівлі, оздоблення фасаду і т.д.

Повне проектування будинку для будівництва «під ключ» передбачає наявність дизайн-проекту для комплексного ремонту всіх приміщень. Дизайн-проект інтер'єру є результатом роботи дизайнера інтер'єрів і теж являє собою набір аркушів з планами і кресленнями. На них вказуються плани зонування приміщень і зазначення місць встановлення меблів; плани стін, підлог, стель і перегородок; схеми прокладання комунікацій й освітлення із зазначенням розташування освітлювальних приладів; схеми розкладки керамічної плитки; схеми прорізів і специфікації внутрішніх дверей і т.д. У деяких випадках при складанні дизайн-проекту інтер'єру також виконується тривимірна візуалізація приміщень.

Ландшафтне проектування

Крім безпосередньо проекту будинку повноцінне проектне рішення повинно включати в себе ландшафтний проект садової ділянки. Цей аспект важливий не тільки тому, що будь-який індивідуальний або типовий проект проходить адаптацію (прив'язку) до садової ділянки з урахуванням геодезичних і геологічних розрахунків (ці дані потрібні для врахування особливостей рельєфу, несучої здатності грунтів, рівня грунтових вод, а також для прив'язки будинку до розташування існуючих інженерних мереж, розташування сусідніх будівель і т.д.).

Ландшафтний проект в принципі необхідний як завершене уявлення про розташування будинку на ділянці. Адже зовнішній вигляд споруди і зручність її використання багато в чому визначається навколишнім озелененням.

Ландшафтний проект включає в себе набір аркушів зі схемами, кресленнями й експлікаціями озеленення садової ділянки і є результатом роботи ландшафтного дизайнера. У нього входять попередні ескізи планування ділянки; генплан; дендроплан зі списком багаторічних рослин, які будуть на ділянці; топозйомка із зазначенням всіх існуючих об'єктів, а також наземних і підземних комунікацій; вертикальне планування із зазначенням висотного розташування покриттів і комунікацій; розбивне і посадкове креслення; а також в деяких випадках тривимірна візуалізація ділянки.


Запитання? Із задоволенням на них відповімо:

Введіть ім'я
Неверный ввод
Введіть email
Неверный ввод


Чому індивідуальне проектування вигідно?

Є два підходи до проектування приватних будинків:

1. Створення індивідуального проекту.

Розробка індивідуального проекту приватного будинку потрібна у випадках, коли типові проекти не задовольняють усіх потреб замовника або членів його сім'ї.

До індивідуального проектування звертаються, якщо потрібен ексклюзивний будинок з нестандартним плануванням, нетиповими приміщеннями та особливими архітектурними рішеннями. Для індивідуального проектування будинку потрібна тісна співпраця з архітектором, оскільки він повинен точно розуміти, чого саме хоче замовник. Тільки так можна буде врахувати всі потреби, побажання і вподобання майбутніх мешканців.

Замовити

2. Доопрацювання типового проекту.

Типові проекти в більшості випадків не потребують додаткових узгоджень, проте їх характерні недоліки в тому, що обсяг можливих доробок і змін зазвичай обмежений і не завжди можна, наприклад, змінити розташування вікон з урахуванням гарного краєвиду, застосувати нестандартні види покрівлі або конструкційні матеріали, запланувати, скажімо, додаткове велике приміщення (наприклад, майстерню) або врахувати особливі потреби літніх людей та інвалідів.

Доопрацювання типового проекту не означає капітальну його зміну, проте надає можливість внести певні зміни згідно ваших потреб та побажань.


Наші проекти

Вам потрібен ексклюзивний будинок з нестандартним плануванням, нетиповими приміщеннями
та особливими архітектурними рішеннями? У нас це є!


 • EX 082
 • EX-086
 • EX-088
 • EX-085
 • EX-087
 • EX-072


Етапи роботи

Як тільки ми почуємо Ваші побажання, приступимо до роботи:Як буде виглядати Ваш проект:


Готові зробити перший крок і створити будинок своєї мрії? Відправляйте запит!

Введіть ім'я
Неверный ввод
Введіть email
Неверный ввод


Заявка

Заповніть заявку і найближчим часом з вами зв`яжеться наш консультант, для уточнення інформації.

Неверный ввод Неверный ввод Please specify your email address.

Введіть ім'я
Введіть email
Неверный ввод
{captcha:body} {captcha:validation}

Київ

(044) 333-96-17

Львів

(067) 618-40-96

e-mail

info@eurohouse.ua

  Розділ для ЗМІ
  Партнерська програма

Розрахунок проекта

залиште ваш телефон і наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення деталей

Будь ласка, повідомте нам своє ім'я
Місце будівництва
Неверный ввод
Please let us know your email address.
Виберіть технологію
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод