Вартість вашого будинку - це те, у скільки ви оцінюєте власні комфорт і безпеку. Приймаючи рішення про рівень комплектації і вартості будинку, обираючи компанію-забудовника, ви робите інвестицію в добробут вашої родини. І чим більш усвідомлена ця інвестиція - тим безпечніше будівництво й якісніший його результат.
Будуйте свій майбутній будинок відповідально, надійно і надовго!
Наша компанія формує ціни на каркасні будинки по максимально прозорому алгоритму прорахунку. Будь-яку вартість домокомплекту каркасного будинку ми готові обґрунтувати до найдрібніших деталей.
Тут Ви можете вдало підібрати комплектацію майбутнього будинку в залежності від розміру планованого бюджету на його будівництво.
Важливо! Всі елементи каркаса виготовлені з сухої струганої деревини, оброблені антисептиком (антигрибкові і протипожежні засоби)
* Ціни вказані на каркасний будинок класичної архітектури, площею 146 м2 (двоповерховий, площа забудови 73 м2, другий поверх мансардний), у вартість входять монтажно-будівельні роботи та матеріали відповідно до обраної комплектації. Подивитись приклад будинку з вказаними параметрами можна за посиланням.... Кінцева вартість залежить від складності проекту, покрівельного матеріалу, оздоблювальних матеріалів, площі та ін.
Чому каркасні будинки такі популярні в Україні?
Високу популярність каркасні будинки в Україні набули відносно нещoдавно. Всього 20 років тому про цей спосіб зведення житлових будинків мало хто знав. А сьогодні каркасні будинки під ключ будують у Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Францівську, Білій Церкві та інших містах України. Чому ж зараз цей метод такий популярний? Відповідь досить проста - невисока ціна каркасного дому та його швидке будівництво.
Ціна на каркасне будівництво набагато більш прийнятна для середньостатистичного жителя нашої країни, оскільки будинок аналогічної квадратури з будь-якого типу перерахованих матеріалів (цегла, монолітно-бетонна конструкція, газоблок, дерев'яний зруб) буде дорожчим.
Як формується ціна каркасного будинку
Каркасне будівництво, вартість якого нижче інших способів зведення будівель завжди буде найпопулярнішим через ряд факторів:
Дуже простий і легкий монтаж, який виключає помилки будівельників. Для будівництва каркаснику немає необхідності наймати цілу бригаду, вистачить двох - трьох чоловік, навіть якщо потрібно виконати будівництво "під ключ".
Низька вартість доставки будівельних матеріалів зменшує кошторис будівництва. Оскільки більшість матеріалів (брус, дошка обрізна, мінвата, OSB) вимагають мінімальної кількості сил на монтаж і доставку, вартість каркасного будівництва завжди буде невеликою.
Відсутність витрат на будівельну техніку. Немає необхідності в залученні важкої будівельної техніки (кран-маніпулятор, автоміксери). Оскільки в каркасному будівництві немає залізобетонних перекриттів і залізобетонних віконних перемичок, в порівнянні з цегляними будинками вартість каркасного дому буде значно нижчою, а міцність будинку при цьому залишається дуже високою!
Невелика вартість фундаменту. При забудові ділянки, досить буде залити невеликий монолітно-стрічковий фундамент, стовпчастий або вкрутити гвинтовий (залежить від типу ґрунту, рельєфу і складності каркасної конструкції).
Облаштування і вартість цоколя також зведено до мінімуму. Немає гострої необхідності в монтажі масивного бутового цоколя. У деяких проектах цоколем можна практично знехтувати, зробити його мінімальним або цоколь може бути вилитий разом з фундаментом за один раз.
Величезна економія грошей на оздоблювальних роботах, які не вимагають додаткових зусиль. Оздоблювальні внутрішні і зовнішні роботи залишаються в основному чистовими. Не потрібно штукатурити стіни по маяках, вирівнювати їх, накладаючи товстий шар розчину. Досить пошпаклювати поверхню, тому ціна на каркасне будівництво стає ще нижчою.
Швидкість будівництва каркасних будинків – ще один вагомий фактор, який впливає на вартість каркасного будинку. Провівши аналогію, наприклад, зі зведенням цегляного будинку, каркасний будується в рази швидше. Кладка цегли вимагає багато часу для застигання розчину. Тому зведення цегляної стіни завжди проходить поетапно і може тривати тижнями. Це правило діє для всіх типів кладки, не кажучи вже про монолітне будівництво, коли бетон набирає марочну міцність за місяць. Конкурентоспроможним можна назвати будинок з газоблоку, проте навіть його швидка кладка (товщина міжкладочного шва 2-3 мм, сохне швидко) буде повільнішою за зведення каркасних стін.
Тому ціни на каркасне будівництво набагато більш прийнятні для середньостатистичного жителя нашої країни, який проживає у будь-якому місті, наприклад у Львові чи Луцьку, оскільки будинок аналогічної квадратури з будь-якого типу перерахованих матеріалів (цегла, монолітно-бетонна конструкція, газоблок, черепашник, дерев'яний зруб) буде дорожче і будується довше.
Будівництво в Євро Хауз - це нова філософія життя. Ми створили сервіс проектування і будівництва для тих, хто цінує професійний підхід в роботі та впевнено тримаємо лідерство на ринку.